Tankuj taniej przez rok – nowa promocja Getin Banku i PKN ORLEN

Getin Bank wspólnie z PKN ORLEN wdrożył nową, atrakcyjną promocję „Tańsze paliwo na ORLEN”. Obecni i nowi posiadacze Kont Osobistych Getin UP zyskają aż do 50 zł co miesiąc jako 5 proc. zwrotu wydatków za paliwo i inne zakupy dokonywane na stacjach ORLEN. Oferta pozwala zaoszczędzić przez rok nawet do 600 zł.

Nowa oferta to efekt współpracy dwóch dużych polskich firm – Getin Banku z PKN ORLEN. Połączenie siły największej sieci ponad 1500 stacji paliw pod marką ORLEN z blisko 500 oddziałami Getin Banku to unikalna inicjatywa o takiej skali w naszym kraju.

Promocja „Tańsze paliwo na ORLEN” jest dedykowana dla wszystkich posiadaczy Konta Osobistego Getin UP, którzy nie korzystali dotychczas z innych promocji Banku i spełnią kilka prostych warunków. Wystarczy otrzymywać na konto wynagrodzenie w wysokości min. 1 tys. zł miesięcznie, płacić kartą debetową na kwotę min. 300 zł miesięcznie i wyrazić zgody marketingowe. Uczestnicy promocji otrzymują co miesiąc 5 proc. (do 50 zł) zwrotu płatności za paliwo oraz zakupy dokonane na wszystkich stacjach ORLEN w Polsce. Specjalnie dla nowych Klientów, którzy zdecydują się przenieść swoje konto do Getin Banku, przygotowano na start nagrodę dodatkową. Jest to kod SMS uprawniający do uzyskania 23 tys. punktów w programie lojalnościowym PKN ORLEN – VITAY, które można wymienić na paliwo o wartości 100 zł.

Getin UP to nie tylko wygodne i nowoczesne konto osobiste, ale także dostęp do wyjątkowo atrakcyjnych promocji. Tym razem zaproponowaliśmy ofertę dla wszystkich, którzy chcieliby obniżyć wydatki związane z posiadaniem samochodu. W ramach promocji, nasi Klienci mogą oszczędzić aż do 600 zł rocznie – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Segmentów Klientów, Getin Bank.

Posiadacze Konta Osobistego Getin Up nie ponoszą kosztów za jego otwarcie i prowadzenie. Klienci spełniający warunki promocji nie ponoszą też opłat za wydanie i prowadzenie karty debetowej oraz mogą bez prowizji wypłacać gotówkę we wszystkich bankomatach w Polsce. Konto Getin UP to także dostęp do intuicyjnej bankowości internetowej i mobilnej.

Połączenie potencjału ponad 1500 obiektów pod marką ORLEN i 500 placówek Getin Banku umożliwiło nam wyjście z niezwykle atrakcyjną ofertą. Jestem przekonany, że zaproponowane warunki spowodują wzrost zainteresowania usługami na stacjach ORLEN i jednocześnie umożliwią zwiększenie bazy naszych lojalnych klientów – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu, PKN ORLEN.

Więcej szczegółów oraz regulamin promocji „Tańsze paliwo na Orlen” można znaleźć na www.getinbank.pl/orlen.

źródlo: Getin Bank