Toyota Bank przedłuża promocję „Kieruj się na oszczędzanie”

Na fali zainteresowania promocją cashback „Kieruj się na oszczędzanie” Toyota Bank podjął decyzję o wydłużeniu okresu promocyjnego do końca bieżącego roku. To dobra wiadomość dla zmotoryzowanych oraz wszystkich lojalnych klientów banku, którzy poza możliwością uzyskania 10% zwrotu za paliwo mogą zwiększyć swój zysk z depozytów. A wszystko, co konieczne by wziąć udział w promocji, to założenie rachunku Konto Jedyne i minimum jednej lokaty z gamy wielu atrakcyjnych depozytów w ofercie Toyota Bank.

Główną ideą akcji promocyjnej cashback „Kieruj się na oszczędzanie” jest zwrot części wydatków za paliwo zapłaconych kartą płatniczą wydaną do rachunku Konto Jedyne i dostęp do szerokiej oferty wysoko oprocentowanych lokat.  Klienci, którzy zdecydują się przystąpić do promocji mogą liczyć na zwrot w wysokości nawet 10% wydatków, co obecnie jest najwyższym na rynku zwrotem kosztów paliwa. Promocja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy rachunku Konto Jedyne bez względu na posiadaną markę samochodu. W pakiecie Klient otrzymuje również darmowe serwisy assistance (medyczny i moto), które przydadzą się zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

– Promocja „Kieruj się na oszczędzanie” od Toyota Bank, wystartowała z dniem 1 stycznia br. i w pierwotnym założeniu miała trwać do końca czerwca. Dostrzegając wysokie zainteresowanie promocją i ogólną, pozytywną ocenę jaka do nas trafiła, podjęliśmy decyzję o wydłużeniu okresu promocyjnego do końca grudnia. Tym bardziej, że wielu klientów traktuje promocję jako dodatkową premię od zysków z lokat bankowych, które w dobie dzisiejszych stóp procentowych, zdaniem wielu, nie są na zadowalającym poziomie. Toyota Bank prostym mechanizmem znacząco zwiększył stopę zwrotu z oszczędności i uznał, że doceniane przez lojalnych klientów rozwiązanie nie powinno się w tym momencie zakończyć – wskazuje Bartosz Suchecki – kierownik ds. rozwoju produktów w Toyota Bank

Klienci, którzy zdecydują się na otwarcie przykładowo, lokaty Depozyt Plus na okres 6 miesięcy na kwotę 15 000 zł, w znaczący sposób podwyższą swój zysk z oszczędności. W sytuacji, gdy do lokaty tej o stałym oprocentowaniu na poziomie 2, 60%, na koniec okresu rozliczeniowego zostanie dodana kwota maksymalnego zwrotu za paliwo w wysokości 300 zł, to ostateczny zysk Klienta będzie znacząco wyższy niż nominalne oprocentowanie i wyniesie nawet 4,54%.

Promocja „Kieruj się na oszczędzanie” to kolejne rozwiązanie, które czyni z rachunku Konto Jedyne konto uniwersalne, oferujące szanse na korzystanie z wielu różnorodnych korzyści i bonusów. Już dziś lojalni klienci mogą liczyć na dodatkowe darmowe konto oszczędnościowe oraz dostęp do atrakcyjnie oprocentowanych lokat terminowych.

źródło: Toyota Bank Polska