Ubezpieczenie komunikacyjne „Bezpieczniej z OC/AC” w markecie ubezpieczeniowym Getin Banku

Getin Bank udostępnił ubezpieczenie komunikacyjne „Bezpieczniej z OC/AC” w kanałach elektronicznych. Klienci mogą wygodnie ubezpieczyć samochód w bankowości internetowej, mobilnej lub na infolinii banku. Oferta jest elastyczna, można ją dopasować do potrzeb klienta – np. obowiązkowe ubezpieczenie OC można rozszerzyć o ważne dla każdego kierowcy pakiety dodatkowe, m.in. AC, Assistance. 

Od kilku lat rozwijamy bankowość elektroniczną dbając o proste i dogodne rozwiązania wspierające codzienne bankowanie.  Zależy nam, aby czas poświęcony na załatwianie spraw w banku nie angażował nadmiernie klientów. Nasz market ubezpieczeniowy, który obejmował ubezpieczenia nieruchomości oraz podróży rozszerzyliśmy o możliwość zakupu polis OC i AC pojazdów – mówi Agnieszka Chorążewska-Wojtiuk, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych i Bancassurance w Getin Noble Banku. –  Wszystkie ubezpieczenia można nabyć przez 24 godziny na dobę, samodzielnie w aplikacji internetowej lub mobilnej oraz poprzez naszych konsultantów na infolinii – dodaje.

Ubezpieczenie komunikacyjne „Bezpieczniej z OC/AC” oferuje szeroki zakres ochrony pojazdu, kierowcy i pasażerów oraz preferencyjne składki przy bezszkodowej historii ubezpieczeń OC i AC. Oferta jest elastyczna, można ją dopasować do potrzeb klienta. Polisę mogą kupić właściciele lub współwłaściciele samochodu, a także użytkownicy pojazdu w leasingu.

Klient może rozszerzyć podstawowy wariant ochrony OC o opcje dodatkowe: auto casco, następstwa nieszczęśliwych wypadków, usługi assistance, ubezpieczenie szyb. W ramach OC ubezpieczony otrzyma bezpłatnie Zieloną Kartę. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu, chroni na wypadek wyrządzenia szkody innej osobie. Za jego brak grożą wysokie opłaty, w 2022 r. dla samochodów osobowych wynoszą aż do 6 020 zł.

Ubezpieczenie auto casco chroni właściciela na wypadek uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu, m.in. w wyniku wypadku, stłuczki, dewastacji, działania sił przyrody, powodzi, pożaru czy kradzieży. W markecie ubezpieczeniowym Getin Banku w zakresie AC można ubezpieczyć pojazdy do 15 roku użytkowania. Standardowa oferta przedstawiana jest w dwóch wariantach, które mogą być dodatkowo dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta (np. naprawa częściami oryginalnymi lub zamiennikami).

W ramach pakietu „Bezpieczniej z OC/AC” dostępne są także usługi assistance z holowaniem nawet do 1000 km i samochodem zastępczym aż do 21 dni, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków z wysokimi sumami ubezpieczeń do 100 000 zł. Dostępne jest także ubezpieczenie szyb w pojeździe. Przy jego wykupieniu właściciel pojazdu nie traci zniżek za bezszkodowy przebieg AC, jeśli zgłosi szkodę dotyczącą uszkodzenia szyby w pojeździe.

Ochronę w ubezpieczeniu komunikacyjnym „Bezpieczniej z OC/AC” zapewnia Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A we współpracy z Compensa Towarzystwem Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Bankowość Elektroniczna Getin Banku oferuje swoim klientom nowoczesny i bezpieczny dostęp do produktów, prostą obsługę, ogranicza czas klientów, który muszą przeznaczać na sprawy bankowe.

Szczegóły oferty:

https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-komunikacyjne.html

ŹRÓDŁOGetin Noble Bank