Volkswagen Bank z promocyjnymi lokatami na nowe środki – nawet 8% w skali roku

Do 31 marca klienci indywidualni oraz biznesowi posiadający konto w Volkswagen Bank mogą skorzystać z promocyjnych ofert na lokaty na nowe środki.

Volkswagen Bank, dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services, z początkiem nowego roku wprowadził na rynek promocyjne lokaty. Bank kieruje swoją ofertę do nowych oraz obecnych klientów. Jak wyglądają szczegóły?

Dla obecnych oraz nowych klientów biznesowych (w tym dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą) bank przygotował „Lokatę Max Biznes na Nowe Środki”. Oferta jest dostępna w ramach rachunku firmowego Plus Konto Biznes. Lokatę można założyć na 1 rok, minimalna kwota wynosi 1 000 zł. Volkswagen Bank oferuje oprocentowanie stałe w wysokości 4% w skali roku oraz kwartalną kapitalizację odsetek.

Zaś z myślą o klientach indywidualnych przygotowano „Lokatę 5 Plus na Nowe Środki”. Oferta jest dostępna w ramach konta osobistego. Okres lokaty wynosi 1 rok, a minimalna kwota 1 000 zł. Volkswagen Bank proponuje oprocentowanie stałe w wysokości 8% w skali roku oraz kwartalną kapitalizację odsetek, co oznacza, że lokatę można traktować jako 3-, 6- lub 9-miesięczną.

Pierwsze tygodnie nowego roku tradycyjnie upływają nam na ustalaniu planów, co chcielibyśmy osiągnąć, w czym być lepszymi. Jako Volkswagen Bank zachęcamy naszych klientów, aby do listy postanowień dopisali jedno słowo: „oszczędzanie”. Wspieramy ich w codziennych wyborach, dlatego przygotowaliśmy promocyjne oferty lokat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Aby móc z nich skorzystać, wystarczy posiadać rachunek indywidualny lub firmowy w Volkswagen Bank. Oferta jest limitowana i obowiązuje tylko do 31 marca, dlatego warto się pospieszyć – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Volkswagen Bank, działający w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje m.in. konta firmowe i detaliczne, lokaty, karty bankowe Visa, kredyty samochodowe i gotówkowe, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji. W 2022 roku bank nawiązał współpracę z Ardor Auctions, czyli jedynym w Polsce domem aukcyjnym dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji.

Więcej informacji o ofercie Volkswagen Bank można znaleźć na stronie internetowej instytucji.

ŹRÓDŁOVolkswagen Bank