W wakacje nagrody są co tydzień. Ruszyła loteria kart Banku Pekao S.A.

Od początku lipca br. obecni i nowi klienci Banku Pekao S.A. mogą wygrać co tydzień atrakcyjne nagrody w loterii „Podróże na wyciągnięcie karty” zorganizowanej przy współpracy z Mastercard. Łączna pula nagród wynosi ponad 880 tys. złotych, a do wygrania jest: 10 voucherów na podróż marzeń o wartości 30 000 zł, rowery elektryczne oraz aż 2000 voucherów o wartości 250 zł na zakupy sportowe. Jest to kolejna loteria zachęcająca do korzystania z kart płatniczych Mastercard banku. Tym razem szanse na wygraną są większe niż wcześniej.

Losowania odbywać się będą bardzo często – co tydzień, przez 10 tygodni – od 19 lipca do 20 września br., dlatego warto zapisać się do loterii jak najszybciej. Aby wziąć w niej udział należy mieć skończone 18 lat, być klientem indywidualnym Pekao lub prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą, jako klient biznesowy Pekao, a także posiadać co najmniej jedną kartę płatniczą Mastercard (debetową lub kredytową) banku. Przystąpienie do loterii jest bardzo proste: należy dokonać rejestracji i płacić jak najwięcej kartami Mastercard. Wystarczy zarejestrować się raz – jeśli klient posiada więcej niż jedną kartę, to wszystkie karty automatycznie wezmą udział w loterii.

Za płatność kartą debetową klient otrzyma 1 los, natomiast za płatność kartą kredytową aż 10 losów. Klient może zwiększyć swoje szanse na wygraną jeśli zawrze z bankiem umowę o kartę Mastercard debetową (100 losów) lub kredytową (aż 1000 losów) oraz Pożyczkę Ekspresową (1000 losów).

 – Nasze karty warto mieć z wielu powodów, np. kartę debetową do Konta Przekorzystnego  gdyż kursy są bardzo dobre zbliżone do kursów NBP, a Kartę Kredytową z Żubrem gdyż jest bezpłatna bez warunków i daje możliwość rozłożenia wydatków na raty 0 proc., również tych wakacyjnych. A teraz w wakacje dla wszystkich naszych obecnych i nowych klientów startujemy z bardzo atrakcyjną loterią – co tydzień do wygrania jest 30 tys. zł na wakacje, rowery oraz kupony na zakupy sportowe. Płatności kartami są wygodniejsze i bezpieczniejsze niż płatności gotówką – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Nagrody podzielone są na trzy stopnie. Są to odpowiednio:

  • Nagroda I stopnia, czyli 10 voucherów na podróż marzeń – każdy o wartości 30 000 zł
  • Nagroda II stopnia, czyli 10 rowerów elektrycznych
  • Nagroda III stopnia, czyli 2000 voucherów o wartości 250 zł na zakupy sportowe

Więcej na temat loterii można przeczytać na stronie: http://wakacjezpekao.pl/

ŹRÓDŁOBank Pekao