Weź wygodną pożyczkę, gdzie chcesz i na co chcesz. Ruszyła kampania reklamowa pożyczki w Banku Pekao S.A.

18 września br. wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa pożyczki gotówkowej w Banku Pekao S.A. Każdy klient – nowy i obecny – może wziąć pożyczkę przez internet, bez wychodzenia z domu, i przeznaczyć ją na dowolny cel. Specjalna oferta pożyczki  obowiązuje do 31 grudnia 2023 r.

Kampania wykorzystuje reklamy w telewizji, VOD, internecie, mediach społecznościowych, kanałach elektronicznych banku, jak również na witrynach oddziałów w całej Polsce.

– W nowej kampanii pożyczki zachęcamy Polaków, aby „Wzięli życie za rogi” i spełniali swoje marzenia. Dzięki pożyczce przez internet zyskujemy wygodę i swobodę działania. Pożyczka na skuter wzięta w autobusie? Na lot balonem z wygodnej domowej kanapy? Czemu nie – teraz pożyczkę w Banku Pekao można wziąć online w dowolnym miejscu lub tradycyjnie w placówce banku, nawet jeśli klient nie ma u nas konta – mówi Marta Szygenda, dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pekao S.A. – Promowana pożyczka jest nie tylko wsparciem finansowym, ale także szansą na realizację celów oraz pasji. Wierzymy, że razem z Bankiem Pekao każdy może zdobyć to, o czym zawsze marzył.

Pożyczkę można wziąć wygodnie – gdziekolwiek się jest i przeznaczyć na dowolny cel. Wnioskować można o kwotę od 1000 zł do 250 000 zł na okres 24 miesięcy. Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 0 proc., a jej oprocentowanie 9,45 proc. w opcji z ubezpieczeniem lub 11,45 proc. bez ubezpieczenia. Ze specjalnej oferty pożyczki można skorzystać do 31 grudnia 2023 r.

Klienci banku  mogą złożyć wniosek na kilka sposobów: w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji mobilnej PeoPay lub zadzwonić na infolinię. Aby skorzystać z oferty w bankowości elektronicznej we wniosku trzeba wpisać kod promocyjny TVratka. Po pozytywnej decyzji kredytowej umowę pożyczki można zaakceptować w serwisie internetowym lub aplikacji.

Wraz z kampanią reklamową Bank Pekao S.A. umożliwił otrzymanie pożyczki online także dla osób, które nie są jeszcze jego klientami – wystarczy, że złożą wniosek za pośrednictwem strony internetowej www.pekao.com.pl/kredyt-online. Jeśli kwota pożyczki nie przekroczy kwoty 7 tys. zł nowi klienci banku mogą zaakceptować umowę pożyczki online . W pozostałych przypadkach na podpisanie umowy bank zaprosi do swojego oddziału, który może być dowolnie wybrany przez klienta.

Więcej o pożyczce gotówkowej na stronie: https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/pozyczanie-gotowki.html#section-1

Za strategię i koncept kreatywny odpowiada agencja Leo Burnett. Za działania digital Sales&More S.A. Social media realizuje Digital Kingdom. Zakupem mediów offline zajął się dom mediowy Sigma Bis S.A. Filmy wyreżyserował Tomasz Knittel, a zrealizował dom produkcyjny Tank. Autorem fotografii jest Łukasz Pęcak,

Nową kampanię reklamową można obejrzeć na stronie: link

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł 24 rata wyrównująca 109,56 zł .Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 18.07.2023 r.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.