Wystartowała Odjazdowa loteria PeoPay

Bank Pekao S.A. przygotował na wakacje Odjazdową loterię PeoPay. Do wygrania jest Toyota Yaris Cross, telewizory, laptopy, soundbary, smartfony i wiele innych atrakcyjnych nagród. Wartość nagrody głównej to 132 tys. zł, a wszystkich – ponad 340 tys. zł.

Bank Pekao wystartował z Odjazdową loterią PeoPay, w której do wygrania jest Toyota Yaris Cross oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Do loterii mogą przystąpić nowi i obecni klienci Banku Pekao. Wystarczy, że posiadają lub zamówią oni kartę debetową Mastercard ® lub Maestro ® bądź kartę kredytową Mastercard w Pekao i wyrażą zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną.

Dzięki loterii chcemy zachęcić klientów do aktywnego korzystania z aplikacji PeoPay i płatności telefonem lub zegarkiem z wykorzystaniem kart Maestro lub Mastercard wydanych przez Bank Pekao S.A. Ciągłe podnoszenie atrakcyjności naszych kanałów elektronicznych jest dla nas priorytetem. Uruchomienie loterii jest jednym z nich. Nasi klienci poza szerokim wachlarzem funkcji płatniczych aplikacji, mogą korzystać również z wielu innych możliwości wykraczających poza standardowe funkcje bankowości, np. zakup biletów komunikacji miejskiej, opłaty za parkingi czy autostrady. W naszych kanałach elektronicznych mogą także skorzystać już z ponad 100 dyspozycji i zaświadczeń bez konieczności wizyty w oddziale, a nawet dostosować swoją aplikację mobilną do własnych potrzeb dzięki dostępnym opcjom personalizacji – komentuje Patryk Korus, Dyrektor Biura Aktywizacji Kanałów i Procesów Cyfrowych w Banku Pekao.

Przystąpienie do loterii jest niezwykle proste. Wystarczy zarejestrować się w loterii, zalogować się do aplikacji PeoPay i wykonać przynajmniej jedną transakcję Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay.

10 losów otrzyma każdy klient za pierwsze logowanie do PeoPay po zgłoszeniu się do loterii i wykonanie transakcji zgodnie z regulaminem. Płacąc z użyciem karty kredytowej Mastercard można zwiększyć swoje szanse i otrzymać 5 razy więcej losów, niż w przypadku użycia karty debetowej. Do loterii można przystąpić od 25 lipca do 2 października. Premiowane będą transakcje i logowania dokonywane od kolejnego dnia po dokonaniu zgłoszenia.

Co tydzień losowanych będzie 10 nagród II stopnia tego samego rodzaju. Losowanie nagrody głównej (samochodu) odbędzie się 24 października 2022 r.[1]

– Według danych raportu NetB@nk Związku Banków Polskich rośnie aktywność użytkowników aplikacji mobilnych na polskim rynku bankowym. W ciągu roku ich liczba zwiększyła się aż o 20 proc. Staramy się odpowiadać na potrzeby klientów i budować aplikację mobilną, która wyznacza trendy rynkowe w zakresie wygody, funkcjonalności i jakości. W ciągu ostatnich 2 lat potroiliśmy liczbę logowań z urządzeń mobilnych, co pokazuje jak ważny jest kanał mobilny dla naszych klientów. Obecnie już 82 proc. klientów loguje się z poziomu swojego smartfona do bankowości elektronicznej – mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Kanałów Zdalnych w Banku Pekao.

[1] Z uwagi na globalną sytuację gospodarczą i opóźnienia w produkcji na rynku motoryzacyjnym, w przypadku gdy z przyczyn obiektywnych nie będzie możliwe wydanie Nagrody w postaci samochodu w terminie wskazanym w Regulaminie, zamiast wydania samochodu Organizator wypłaci Laureatowi kwotę 131.731,00 zł w formie środków pieniężnych przelewanych na konto Laureata.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A