„Z zajawki w karierę” – ING zaprasza na 5. odcinek serii #ktobypomyślał – podcasty

Jak żyć na własnych zasadach? Czy vintage to tylko moda czy też sposób na życie? O tym, w piątym odcinku serii inspirujących rozmów o pokoleniu Z, rozmawiają Karolina Sobańska i Lumpfinds.

Lumpfinds zajmuje się na co dzień wyłapywaniem vintage perełek w lumpeksach, które sprzedaje w swoim sklepie online. Dodatkowo tworzy treści w mediach społecznościowych, związane z odzieżą z drugiej ręki i odnową obuwia. W rozmowie z Karoliną Sobańską, dziennikarką, blogerką i podcasterką, podkreśla, jak ważna dla niego jest swoboda w pracy: Chciałbym, żeby moja praca mnie nie ograniczała do konkretnego miejsca – że nawet jeśli ja pracuję w sposób, w jaki pracuję, to wiem, że się odnajdę, gdziekolwiek wyląduję. Mateusz przyznaje również, że ważnym aspektem jego życia jest otwartość na zmiany i to, co nieznane: Nie mam pojęcia, jak to będzie wyglądać w przyszłości. I to jest właśnie ciekawy element tego, że jest ta forma tajemnicy, jak to wyjdzie. (…) Na pewno nie wychodzę z założenia, że ja do końca życia będę latać po lumpach, albo że do końca życia będę znany jako ja.

Cała rozmowa dostępna jest tu: www.patronite.pl/ktobypomyslal

W serii #ktobypomyślał – podcasty ING Bank Śląski razem z serwisem Patronite oddał głos inspirującym przedstawicielom pokolenia Z. W szczerych i otwartych rozmowach, młodzi opowiadają swoje historie oraz poruszają tematy ważne dla swojego pokolenia, takie jak: podejście do edukacji, well-being, podróże i otwartość na świat, podążanie własną ścieżką i pomysły na biznes, podejście do pieniędzy. Zaplanowano 6 odcinków, u 6 różnych podcasterów, z gośćmi, którzy są przedstawicielami generacji Z.

Seria jest częścią kampanii „Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia”, w której ING inspiruje młodych do działania, wzmacnia ich sprawczość i aktywnie wspiera w dążeniu do niezależności.

ŹRÓDŁOING Bank Śląski