Załóż rachunek PAKIET MIKRO BIZNES w PlusBanku i płać za rachunki w Plusie o 50 zł miesięcznie mniej lub jeszcze mniej!

Z korzyścią dla klientów biznesowych banku, a także klientów Plusa, z dniem 1 września PlusBank wprowadza zmianę do oferty bonusowej w ramach rachunku PAKIET MIKRO BIZNES. W ramach promocji „Bonus Plus dla Firm” wszyscy nowi oraz dotychczasowi klienci instytucjonalni Plusa, którzy posiadają lub założą rachunek PAKIET MIKRO BIZNES w PlusBanku mogą liczyć na zniżki w wysokości minimum 50 złotych przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 20 zł w każdym z kolejnych 18 miesięcy!

Użytkownicy, którzy w danym miesiącu wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł – przy użyciu kart płatniczych wydanych do rachunku PAKIET MIKRO BIZNES – zyskają 50 zł zniżki na usługi w sieci Plus, która zostanie uwzględniona przy najbliższym rachunku.

„Promocję przygotowaliśmy specjalnie z myślą o abonentach instytucjonalnych sieci Plus. Proponowane rozwiązania mają na celu zwiększenie atrakcyjności oferty wśród klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zmierzamy przy okazji do systematycznego ujednolicenia programów lojalnościowych dla tych, którzy zdecydują się na równoczesne korzystanie z usług banku oraz Plusa. Aktualna promocja to doskonała okazja, aby powiększyć korzyści wynikające z programu „Bonus Plus dla Firm”. Stawiamy na kompleksowość – nową ofertę wprowadzamy przede wszystkim po to, by pokazać klientom, że pakietyzowanie usług bankowych i telekomunikacyjnych po prostu się opłaca” – mówi Konrad Trzonkowski, Dyrektor Departamentu Klientów Instytucjonalnych PlusBanku.

pb1

Benefity przyznawane są za następujące usługi sieci Polkomtel:
· Plus Abonament,
· Plus Internet.

Najnowsza promocja PlusBanku umożliwia osiągnięcie jeszcze większych profitów z tytułu aktywnego korzystania z rachunku PAKIET MIKRO BIZNES.

Najważniejsze zmiany w ofercie obejmują:
· zmianę wartości bonusa wyrażanego w % na stale kwoty w zł,
· uproszczenie ilości progów uprawniających do otrzymania bonusa,
· zniesienie wymogu wpływu 2500 zł na rachunek PAKIET MIKRO BIZNES w danym miesiącu,
· odstąpienie od konieczności wykonywania przelewu do ZUS lub US.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji „Bonus Plus dla Firm” dostępne są w Regulaminie Promocji na plusbank.pl

PAKIET MIKRO BIZNES – oferowany przez PlusBank – to nowoczesny rachunek firmowy, który proponowany jest abonentom instytucjonalnym sieci Plus, zainteresowanym uzyskiwaniem dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z usług płatniczych i transakcyjnych. Produkt dedykowany jest podmiotom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, którzy dzięki wsparciu finansowemu PlusBanku i mobilnej ofercie Plusa mogą bez ograniczeń realizować swoje plany biznesowe.

W ramach PAKIETU MIKRO BIZNES nie pobierane są opłaty m.in. za:
· prowadzenie rachunku,
· mobilne zarządzanie finansami firmy przez telefon lub smartfon za pomocą aplikacji plusbank24.pl,
· wydanie karty płatniczej Visa Business,
· biuro rachunkowe ifirma.pl*

W skład PAKIETU MIKRO BIZNES wchodzą następujące usługi:
· otwarcie rachunku bieżącego w zł,
· prowadzenie rachunku bieżącego w zł,
· wydanie i wznawianie kart płatniczych Visa BUSINESS,
· korzystanie ze wszystkich kanałów dostępu w ramach plusbank24,
· użytkowanie kart płatniczych VISA BUSINESS,
· realizacja 6 przelewów w miesiącu na rachunki w innych bankach, zleconych za pośrednictwem plusbank24 (w tym przelewów do ZUS i US).

Rachunek można otworzyć w wybranym Oddziale, PLUS BANK S.A. lub punkcie sprzedaży Plusa. Więcej na plusbank.pl

Źródło: PLUS BANK S.A.