Letnie prezenty – karta 128 GB z Tab S2

We wrześniu na rynku pojawią się długo wyczekiwane nowe urządzenia marki Samsung, w tym najnowszy tablet Galaxy Tab S2. Każdy kto skorzysta z oferty przedsprzedażowej i zamówi flagowy tablet marki Samsung, otrzyma w prezencie kartę pamięci microSD o pojemności 128 GB.

Galaxy Tab S2 z ekranem Super AMOLED charakteryzuje się eleganckim wzornictwem z najcieńszą i najlżejszą metalową ramką, a przede wszystkim wysoką wydajnością. Zaawansowane technologie gwarantują przyjemny dla oka, jasny obraz w naturalnych barwach, a preinstalowany pakiet Microsoft Office Solutions umożliwia tworzenie i edycję dokumentów.

Rozszerzenie pamięci urządzenia aż o 128 GB pozwoli użytkownikom na praktycznie nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o instalowanie kolejnych aplikacji, pobieranie treści takich jak elektroniczne wydania ulubionych gazet i magazynów oraz posiadanie przy sobie wyjątkowo obszernej biblioteki multimediów – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

Wyjątkowa oferta dla Klientów
Od piątku 14 sierpnia każdy klient, który w ofercie przedsprzedażowej dokona zamówienia na nowy flagowy tablet Samsung Galaxy Tab S2, otrzyma w prezencie kartę pamięci microSD o pojemności 128 GB. Oferta jest ważna do 03.09.2015 r. lub wyczerpania zasobów promocyjnych.

źródło: Samsung Electronics