Myślenie o planecie to już trend. Rusza Zielony Tydzień z Orange Polska

Jak co roku, Orange zachęca do świadomego korzystania z technologii, z myślą o środowisku. Tym razem Zielony Tydzień potrwa aż 10 dni. Od poniedziałku, 5 czerwca, do środy 14 czerwca w ponad 600 salonach Orange można skorzystać ze specjalnych promocji.

Warto w tych dniach przejrzeć szuflady i pozbyć się starych nieużywanych już smartfonów. W każdym salonie Orange Polska można skorzystać z oferty wyceny i odkupu takich urządzeń. W ramach akcji, po profesjonalnych sprawdzeniu i wycenieniu, można zyskać od 20 do nawet kilkuset złotych na kolejne zakupy u operatora.

Można je przeznaczyć chociażby na zakup kolejnego urządzenia – najlepiej z oferty telefonów z odnowy, którą Orange Polska stale poszerza. W Zielonym Tygodniu klienci, którzy zdecydują się na taki smartfon, mogą kupić je w obniżonej cenie. A przy wyborze urządzeń Oppo lub Xiaomi, dostępne będą dodatkowe bony obniżające cenę nawet bardziej. Ta oferta promocyjna obowiązuje przy zakupie smartfonu bez umowy, łączy się też z ofertami na usługi Orange Polska. Mogą z niej skorzystać obecni i nowi klienci Orange Polska. Wszystkie smartfony w ofercie Orange Polska, w tym urządzenia odnowione, posiadają funkcję VoLTE, pozwalającą nawiązywać połączenia korzystając z technologii 4G LTE.

Każdy smartfon warto zaopatrzyć w akcesoria pomagające przedłużyć jego sprawne i bezproblemowe funkcjonowanie. Teraz można to zrobić z dodatkowym, przekraczającym nawet 40%, rabatem. W ofercie są m.in. ochronne obudowy wykonane z materiałów z recyklingu lub biodegradowalnych czy energooszczędne ładowarki.

A jeśli jednak przydarzy się smartfonowy wypadek, pomoże ubezpieczenie – Ochrona Smartfona. Do 14 czerwca przy zakupie Samsunga S22 5G 128 5G lub dowolnej wersji iPhone’a 14 Plus 5G pierwsze 6 rat za tę usługę Orange bierze na siebie.

ŹRÓDŁOOrange Polska