Odbierz do 400 PLN przy zakupie Galaxy A54 lub Galaxy A34

Lipcowa odsłona promocji cashback to idealna okazja dla wszystkich planujących zakup smartfonu z najnowszej serii Galaxy A. Decydując się na zakup Galaxy A54 lub Galaxy A34 do 23 lipca bż. można otrzymać aż do 400 PLN gwarantowanego zwrotu na konto.

Biorąc udział w promocji można otrzymać zwrot w wysokości:

– 400 PLN przy zakupie Galaxy A54
– 300 PLN przy zakupie Galaxy A34

Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup Galaxy A54 lub Galaxy A34 w terminie od 3 lipca do 23 lipca 2023 roku u jednego z partnerów handlowych[[1]] biorących udział w promocji.
  2. Aktywuj urządzenie, a następnie zaloguj lub zarejestruj się w aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz rejestracyjny (zakładka korzyści) w terminie do 6 sierpnia 2023 roku.

Zwrot kwoty przewidzianej w ofercie promocyjnej zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Dostępność produktów Galaxy A54 oraz Galaxy A34, a także ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty Partnerów Handlowych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie:
Galaxy A34 5G lub A54 5G i zwrot do 400 zł | Samsung Polska

Partnerzy Handlowi: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik S.A., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, AB Foto sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Empik S.A. Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji., samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Sklep Pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji. Program Partnerski Samsung: Sklep Samsung dla Pracowników prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/eppc/eppc bierze udział w promocji, Sklep Samsung dla Edukacji prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/eppedu bierze udział w promocji, Sklep Samsung-Official prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. na platformie Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Samsung-Official bierze udział w promocji.

ŹRÓDŁOSamsung