Rewelacyjne promocje cashback na Galaxy Buds2 i Galaxy Buds2 Pro

Dla wszystkich planujących zakup niezawodnych bezprzewodowych słuchawek – Samsung przygotował wyjątkowe promocje cashback. Kup Galaxy Buds2 lub Galaxy Buds2 Pro i zyskaj do 300 PLN w postaci gwarantowanego zwrotu na konto.

Decydując się na zakup jednego z wybranych produktów, można uzyskać zwrot w wysokości:

– 300 PLN przy zakupie Galaxy Buds2 do 11 grudnia 2022 roku

– 250 PLN przy zakupie Galaxy Buds2 Pro do 25 grudnia 2022 roku

Aby wziąć udział w promocji należy:

  1. Kupić bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 w terminie do 11 grudnia 2022 lub Galaxy Buds2 Pro w terminie do 25 grudnia 2022 u jednego z partnerów handlowych[1] biorących udział w promocji.
  2. Wypełnić formularz rejestracyjny do 18 grudnia 2022 na stronie promocji: zwrotbuds.samsung.pl (wybierając Galaxy Buds2) lub do 1 stycznia 2023 na stronie: Galaxy Buds2 Pro ze zwrotem 250zł na konto | Samsung Polska (wybierając Galaxy Buds2 Pro).
  3. Zwrot kwoty przewidzianej w promocji nastąpi w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Dostępność produktów Samsung Galaxy Buds2 i Galaxy Buds2 Pro oraz ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty Partnerów Handlowych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie:

– Promocja cashback na Galaxy Buds2
zwrotbuds.samsung.pl

– Promocja cashback na Galaxy Buds2 Pro
https://www.samsung.com/pl/campaign/audio-sound/buds2pro/

Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.), samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Sklep pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji, Program Partnerski Samsung Sklep prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/eppc/eppc bierze udział w promocji, Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji

ŹRÓDŁOSamsung Electronics Polska