Urządzenia Samsung przechodzą w Tryb Promo – specjalne oferty czekają u partnerów

Wybrane smartfony i tablety Samsung przechodzą w Tryb Promo. W ramach akcji promocyjnej, autoryzowani partnerzy handlowi marki oferują takie urządzenia jak Galaxy S9, S9+, Galaxy Note9, Galaxy A9, Tab A 7.0 czy Tab A 10.5 w specjalnych cenach.

Z promocji można skorzystać u autoryzowanych partnerów handlowych marki Samsung. Pierwsza oferta obejmuje flagowce – Galaxy S9 i S9+, oferujące aparat z podwójną przysłoną i wysokiej jakości ekran Super AMOLED; oraz Galaxy Note9 z rysikiem S-Pen, który dzięki modułowi Bluetooth może być pilotem sterującym smartfonem. Z tej promocji skorzystać można do 5 maja bieżącego roku.

Dłużej, bo do 19 maja konsumenci mogą kupić w specjalnych cenach smartfon Galaxy A9 oraz tablety Tab A 7.0 oraz Tab A 10.5. Galaxy A9 wyposażono w poczwórny aparat z ultraszerokokątnym obiektywem pozwalającym uchwycić jeszcze więcej na zdjęciach. Urządzenia z linii Tab A to z kolei poręczne multimedialne tablety, które wyposażono m.in. w specjalny tryb Dziecko, oferujący szereg przyjaznych najmłodszym aplikacji, które edukują, bawią i rozwijają talenty. Te urządzenia świetnie sprawdzą się jako prezenty komunijne.

Promocja obowiązuje do 5 maja (S9, S9+, Note9) i 19 maja (A9, Tab A 7.0, Tab A 10.5) lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są u partnerów handlowych.

ŹRÓDŁOSamsung