InterRisk dostarczy poszkodowanym samochód zastępczy w godzinę

InterRisk zawarł umowę z jedną z największych wypożyczalni samochodów na świecie – firmą  SIXT Rent a Car, która gwarantuje samochody zastępcze dla poszkodowanych z OC. To kolejny etap standaryzacji zasad na rzecz dbałości i profesjonalnej obsługi Klientów. Dotychczas ubezpieczyciel współpracował w tym zakresie z firmą Auto Tour.

Firma SIXT powstała w 1912 roku. Obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. SIXT działa w Polsce od 2000 roku. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma EuroRent Sp. z o.o.

Flota Sixt 2

Proponujemy Klientom samochód zastępczy od zaufanych i rzetelnych partnerów. Dzięki rozpoczęciu współpracy z firmą SIXT dostarczymy samochód zastępczy nawet w ciągu 1 godziny w miejsce wskazane przez Klienta  – powiedział Piotr Żuk, Dyrektor Departamentu Likwidacji Szkód w InterRisk.

Klient już na etapie zgłoszenia szkody otrzymuje informację, iż InterRisk proponuje mu pomoc w uzyskaniu pojazdu zastępczego bezpłatnie na czas likwidacji szkody. Pojazdy są nie starsze niż 2-letnie. Sieć wypożyczalni posiada prawie wszystkie marki samochodów.  Samochód zastępczy, który otrzyma Klient będzie odpowiadał klasie samochodu, którym dotychczas jeździł. Ponadto, co bardzo ważne dla klientów, w przypadku ewentualnej szkody wyrządzonej wynajętym pojazdem klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

źródło: InterRisk