Liberty ubezpiecza flotę Medicover

Liberty Ubezpieczenia podpisało nową umowę na ubezpieczenie floty samochodowej. Firma  rozpoczyna współpracę z centrum medycznym Medicover.

Liberty ubezpieczyło ponad 130 pojazdów osobowych Medicover, używanych głównie przez lekarzy do dojazdów na wizyty domowe. Warunki umowy ustalane były wspólnie z Vienna International Brokers. Zakres ochrony obejmuje ubezpieczenie OC, AC, ASS oraz NNW.

Pozyskanie kolejnego dużego klienta korporacyjnego w pierwszych miesiącach funkcjonowania oferty uznajemy za duży sukces. Jesteśmy przekonani, że jest to przede wszystkim zasługa wysokiej jakości usług, szczególnie w obszarze likwidacji szkód. Równocześnie sukces ten daje nam motywację, aby w kolejnych miesiącach koncentrować się pozyskiwaniu kolejnych klientów i zdobywaniu udziału w tym segmencie rynku” – mówi Daniel Grzejdziak, starszy kierownik ds. ubezpieczeń detalicznych i flotowych Liberty Ubezpieczenia.

Liberty oferuje ubezpieczenia dla flot od października 2014. Oferta dostępna jest u brokerów i agentów. Duże floty ubezpieczane są na warunkach umowy generalnej, w ramach której wszelkie ustalenia co do zakresu, ochrony, terminów, czy procesu likwidacji szkód dokonywane są indywidualnie we współpracy z klientem, brokerem lub agentem. Klienci flotowi mają  stałą sumę ubezpieczenia dla pojazdów do 3 lat eksploatacji. Zaletą oferty jest również  brak udziałów własnych w szkodach szybowych i powstałych w następstwie żywiołów np. gradu czy powodzi.

Oferta dla flot jest komplementarna z ofertą MSP. Przedsiębiorstwa, które posiadają polisę dla firm w Liberty, otrzymują dodatkową zniżką na ubezpieczenie floty.

Klienci ubezpieczający floty w Liberty są obsługiwani przez dedykowanych opiekunów nadzorujących m.in. likwidację szkód. Równocześnie Liberty oferuje przedsiębiorstwom  dobrowolne bezpłatne narzędzia do poprawy wskaźników szkodowości i monitoringu zachowań kierowców.

Szczególne warunki Liberty oferuje również przedsiębiorcom w tym osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą ubezpieczającym od 1 do 10 pojazdów,. W przypadku tych mniejszych flot szkoda na jednym aucie nie wpływa na składkę odnowieniową pozostałych samochodów ubezpieczonych w Liberty.

źródło: Liberty Ubezpieczenia