20 PROC. ZWROTU ODSETEK DLA SPŁACAJĄCYCH RATY W TERMINIE W BANKU BGŻ BNP PARIBAS

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa kampania reklamowa Oszczędzającego Kredytu Gotówkowego. W przekazie Bank zwraca uwagę na fakt, że nawet spłacanie kredytu gotówkowego może być okazją do zaoszczędzenia.

Kampania rozpoczęła się 17 sierpnia i jest kontynuacją platformy komunikacyjnej wykorzystującej dwójkę bohaterów, którzy są „na tropie” najlepszych produktów bankowych.

Spot reklamowy, podobnie jak poprzednie, ma formę trailera filmowego. Przekaz jest skoncentrowany na korzyściach jakie może mieć klient, który skorzysta z najnowszej oferty banku. Spłacając terminowo swój kredyt, klient może otrzymać 20 proc. zwrotu spłaconych odsetek. Konstrukcję tę symbolizuje bumerang.

Jako bank zmieniającego się świata, przygotowujemy produkty użyteczne dla naszych klientów. Nasz kredyt gotówkowy pozwoli im zaoszczędzić aż 20 proc. odsetek i „być do przodu” – powiedziała Małgorzata Nycz, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej i strategii marki w Banku BGŻ BNP Paribas.

Oszczędzający Kredyt Gotówkowy z ubezpieczeniem może być udzielony w wysokości nawet 150 tys. zł, a okres kredytowania wynosi aż 84 miesiące. Maksymalna kwota zwrotu to 760 zł w roku kalendarzowym.

Podstawowe informacje o kampanii:

Czas trwania: od 17 sierpnia do 27 września 2015 r.

Narzędzia: TV:30’’ i 5″ spot w 83 stacjach telewizyjnych. Radio 30” spot w 113 stacjach radiowych.

Oprócz telewizji i radia, kampania Oszczędzającego Kredytu Gotówkowego obejmuje także Internet i prasę.

Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Publicis, zaś za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas