Aplikacja Banku Millennium dostępna na Apple Watch

Bank Millennium, jako pierwszy bank w Polsce, udostępnił klientom indywidualnym aplikację na Apple Watch.  

Od tego tygodnia klienci Banku Millennium korzystają ze specjalnie przygotowanej aplikacji na Apple Watch, dzięki której mogą zarządzać swoimi finansami od ręki. W aplikacji umieszczono najczęściej wykorzystywane przez klientów funkcje. Jest to kolejna, po systemie operacyjnym Android, aplikacja na smartwatcha udostępniona przez bank. Tym razem skorzystają z niej użytkownicy produktów Apple.

Teraz wystarczy zerknąć na swój smartwatch, by sprawdzić saldo rachunków bieżących, walutowych i oszczędnościowych, kart kredytowych i przedpłaconych. Na ekranie zegarka można znaleźć najbliższy bankomat i oddział Banku Millennium, skorzystać z nawigacji i sprawdzić aktualny kurs walut. Aplikacja umożliwia również generowanie kodów i płacenie w sklepach systemem płatności mobilnych BLIK. Wystarczy przepisać kod BLIK z zegarka na ekran bankomatu lub terminala i po prostu zatwierdzić transakcję na smartwatchu.

Aby skorzystać z nowego oprogramowania wystarczy zainstalować/posiadać najnowszą wersję aplikacji mobilnej Banku Millennium na iPhonie zsynchronizowanym z zegarkiem Apple Watch. Aplikacja jest dostępna w języku polskim i angielskim.

źródło: Bank Millennium