Aplikacja SGB Mobile z dostępem do programu Mastercard Bezcenne Chwile!

Klienci banków spółdzielczych SGB korzystający z SGB Mobile i posiadający w swoim portfelu kartę Mastercard, zyskali właśnie dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile z poziomu aplikacji mobilnej. Po raz pierwszy wszystkie funkcje programu będą dostępne dla użytkowników bez konieczności logowania się na stronie internetowej Bezcennych Chwil.

Klienci banku, posiadający kartę Mastercard, po zalogowaniu do aplikacji SGB Mobile mogą zapisać się do programu Bezcenne Chwile, rejestrując w nim swoją kartę płatniczą. Dotychczasowi uczestnicy programu mogą sprawdzić stan konta oraz przejrzeć katalog nagród i ustawiać w nim indywidualny cel.

Proces rejestracji w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile w aplikacji SGB Mobile jest prosty i szybki. Klient nie musi uzupełniać swoich danych, a jedynie zalogować się do aplikacji i udzielić odpowiednich zgód.

Każda płatność zrealizowana za pomocą karty Mastercard automatycznie zasila konto uczestnika punktami i przybliża osiągnięcie wyznaczonego celu. Zgromadzone punkty są widoczne w aplikacji SGB Mobile. W prosty sposób będzie można je wymienić na nagrody, pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika.

Uczestnicy programu Mastercard Bezcenne Chwile najwięcej zyskują robiąc zakupy u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już 90 marek detalicznych z 21 różnych kategorii zakupowych, w tym tak popularne jak Carrefour, CircleK, Decathlon, RTV Euro AGD czy Empik, a ostatnio także nowi partnerzy: DUKA i SMYK. Program Bezcenne Chwile wyróżniają również spersonalizowane oferty, dostosowane do zwyczajów zakupowych uczestnika programu.

Uruchomieniu nowej funkcji aplikacji towarzyszy specjalna promocja. Każdy, kto zarejestruje kartę do programu korzystając z SGB Mobile i wykona nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia przystąpienia do programu, na kwotę min. 50 zł, otrzyma 100 zł w punktach. Dodatkową nagrodę w wysokości 100 zł w punktach otrzymają użytkownicy nowo wydanych kart Mastercard w bankach SGB.

– Rozwój bankowości mobilnej to jeden z głównych elementów naszej strategii. Jak wynika z badań użytkownicy aplikacji bankowych oczekują coraz większej liczby VAS-ów, które uzupełniają ofertę. Dlatego cieszy nas, że oddajemy w ręce klientów kolejną funkcjonalność w zrzeszeniowej aplikacji SGB Mobile. Chcemy tym samym zachęcać do szerszego korzystania z płatności mobilnych, które będą premiowane. Podwójne punkty będą naliczane wszystkim uczestnikom, którzy będą płacili telefonem lub kartą w Internecie – powiedział Artur Józefowski, dyrektor Biura Bankowości Mobilnej i Internetowej w SGB-Banku S.A.

– W ostatnich latach obserwujemy jeszcze wyraźniejszy zwrot konsumentów w stronę bankowości internetowej i mobilnej. Coraz chętniej i aktywniej Polacy korzystają z aplikacji mobilnych, nie tylko wykonując operacje finansowe, ale również opłacając rachunki czy zarządzając subskrypcjami. Teraz do tej listy dołączy program Bezcenne Chwile, z którego klienci banków SGB będą mogli korzystać logując się do aplikacji SGB Mobile. W ten sposób mogą bezpiecznie i szybko sprawdzić jak realizować i rozwijać swoje pasje – mówi Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych i CRM w polskim oddziale Mastercard Europe.

Więcej informacji na stronach: www.sgb.pl/bezcenne-chwile-w-sgb-mobile-zgarnij-punkty-na-start i https://bezcennechwile.mastercard.pl/

ŹRÓDŁOSGB