Bank BNP Paribas z nową ofertą kredytu hipotecznego dla obecnych i nowych Klientów

Od 22 maja Bank BNP Paribas oferuje Klientom nowe kredyty hipoteczne ze stałym oprocentowaniem na okres 5 lub 10 lat. Po spełnieniu odpowiednich warunków, prowizja za udzielenie kredytu może wynieść 0% a marża: 1,55%.

W ramach nowej oferty Bank BNP Paribas udostępnił początkowo wyłącznie kredyt ze stałą stopą procentową. W przypadku kredytu na 5 lat, oprocentowanie może wynieść 7,20%, a marża 1,55%. Dla Klientów, którzy zdecydują się na finansowanie na 10 lat to odpowiednio 7,70% i 1,55%. Takie warunki są dostępne dla kredytobiorców, którzy zdecydują się na otwarcie konta osobistego, zakup ubezpieczenia lub skorzystanie z programu „Zielona Hipoteka”. Bez spełnienia tych warunków, oprocentowanie wynosi 8,30% (kredyt ze stopą stałą na 5 lat) lub 8,80% (kredyt ze stopą stałą na 10 lat).

Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu Klientom, którzy dodatkowo zdecydowali się na zakup ubezpieczenia na życie. W innym przypadku wynosi ona 2%. Bank nie pobiera ponadto od żadnego kredytobiorcy prowizji za ewentualną wcześniejszą spłatę zobowiązania.

Wszystkie opłaty i prowizje związane z ofertą są zgodne z obowiązującą Taryfą opłat i prowizji Banku BNP Paribas.

ŹRÓDŁOBank BNP Paribas