Bezcenne® Chwile od Mastercard® w Banku BNP Paribas

6 lipca Bank BNP Paribas dołączył do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Po zarejestrowaniu się w Programie, Klienci indywidualni banku będą mogli przy płatnościach kartami Mastercard zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Do końca sierpnia br. trwa oferta specjalna: osoby, które w tym czasie zarejestrują się w Programie i dokonają transakcji na co najmniej 50 zł w ciągu 30 dni od rejestracji, otrzymają dodatkowe 1 600 pkt. za każdą kartę. Punkty te można wymienić np. na dwa bilety do kina.

– Dołączenie do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile stanowi odpowiedź na potrzeby naszych Klientów oraz wykorzystanie możliwości oferowanych przez naszych partnerów w ramach wspólnych projektów. Dzięki Programowi, Klienci będą mogli, przy okazji codziennych wydatków, odkładać punkty na spełnianie swoich pasji – mówi Grzegorz Skowronek, Product Owner, Produkt Karty Kredytowe w Banku BNP Paribas.

Program ma proste zasady. Każdy Klient za transakcję zarejestrowaną kartą kredytową lub debetową w wysokości 50 zł otrzymuje na konto Programu 1 pkt. W przypadku firm partnerskich – m.in. Allegro, Cinema City czy Decathlon – ten współczynnik wynosi od 2 do 8 punktów za każde 5 zł. Utrzymanie płatności kartą na poziomie 3 000 zł przez 3 miesiące pozwala z kolei uzyskać roczny dostęp do Strefy Premium z jeszcze bardziej atrakcyjnymi nagrodami. Zebrane punkty będzie można wydać na nagrody z katalogu 11 pasji – od podróży po gaming, od celów charytatywnych po sport.

– Cieszymy się, że Bank BNP Paribas dołącza do programu Bezcenne Chwile. Od teraz Klienci banku nie potrzebują wielu kart lojalnościowych od poszczególnych detalistów – wystarczy, że mają przy sobie swoją kartę płatniczą Mastercard. Mogą w wygodny sposób zbierać punkty podczas codziennych zakupów, tym samym przybliżając się do realizacji jednej z wybranych pasji, dzięki atrakcyjnym nagrodom dostępnym w programie – mówi Marcin Klimkowicz, Dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych w Europie Centralnej, Mastercard Europe.

W Programie można zarejestrować się kartami debetowymi i kredytowymi Mastercard Banku BNP Paribas wydanymi dla Klienta Indywidualnego (z wyłączeniem kart kredytowych dodatkowych oraz kart wydanych do kont walutowych w EUR).

Rejestracji można dokonać m.in. w: bankowości internetowej GOonline, aplikacji mobilnej GOmobile. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: Program Mastercard® Bezcenne® Chwile – BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz na https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki/bnpp.

ŹRÓDŁOBNP Paribas Bank Polska