Ceneo.pl i FinAi zawarły partnerstwo

Pierwsza niezależna platforma kredytowa FinAi nawiązała współpracę z najpopularniejszą porównywarką internetową Ceneo.pl. Dzięki wykorzystaniu potencjału obu firm klienci nie tylko znajdą w pełni dopasowany kredyt bankowy, ale też załatwią formalności bez wychodzenia z domu. 

Jeszcze w tym miesiącu klienci poszukujący kredytu w intrenecie znajdą w serwisie Ceneo.pl nową kategorię, gdzie w wygodny sposób będą mogli wybrać odpowiednią dla siebie ofertę kredytową. Wybór kredytu ułatwią filtry, za pomocą których dopasowanie odpowiedniej dla klienta oferty będzie czytelne i proste. Po znalezieniu najkorzystniejszej oferty kredytowej w Ceneo.pl, klient za pośrednictwem platformy FinAi, zapozna się ze szczegółami oferty kredytu i dalej w prosty i bezpieczny sposób oraz bez zbędnych formalności będzie mógł złożyć wniosek kredytowy i zawrzeć umowę z wybranym bankiem. Zintegrowanie oferty kredytowej dostępnej na platformie FinAi z największą porównywarką cenową w Polsce, pozwoli kilkunastu milionom internautów odwiedzającym każdego dnia  Ceneo.pl na uzyskanie kredytu bankowego całkowicie online. Z kolei banki otrzymają nowy i perspektywiczny kanał sprzedaży dla swoich produktów.

Wspólnie z serwisem Ceneo.pl tworzymy zupełnie nową kategorię zakupów w internecie, która obejmuje produkty kredytowe. Dzięki FinAi klienci jeszcze w tym miesiącu będą mogli wziąć kredyt online, równie łatwo, jak do tej pory kupowali za pośrednictwem Ceneo.pl tablet czy rower – mówi Rafał Czernik, prezes FinAi. Współpraca z serwisem Ceneo.pl idealnie wpisuje się w strategię FinAi, która zakłada zbudowanie sieci partnerstw z wiodącymi podmiotami z branży finansowej oraz sprzedaży online i offline. Naszym celem jest systematyczny rozwój platformy oraz zapewnienie dodatkowych korzyści klientom
i współpracującym z nami bankom
– dodaje Rafał Czernik.

Obecnie na platformie FinAi dostępne są oferty trzech banków: Credit Agricole, Inbanku i Nest Banku. W najbliższym czasie dołączą do nich: eurobank, Ikano Bank i Bank Pocztowy. Jednocześnie FinAi prowadzi zaawansowane rozmowy z trzema kolejnymi bankami. W efekcie w najbliższych miesiącach klienci serwisu Ceneo.pl otrzymają wygodny dostęp do oferty kredytowej nawet dziewięciu banków.  Wszystko całkowicie w procesie cyfrowym.

Ceneo.pl jest synonimem atrakcyjnych cenowo ofert wśród polskich internautów. Zaufanie jakim darzą nas miliony internautów przenosimy na kolejne branże. Dziś na Ceneo.pl możemy nie tylko porównywać miliony ofert sklepów internetowych, ale też ubezpieczenia komunikacyjne, a wkrótce także oferty kredytów bankowych. W przypadku tej ostatniej kategorii zdecydowaliśmy się na współpracę z FinAi ponieważ, jako jedyna firma zapewnia unikatowy i zarazem bezpieczny proces kredytowy. Nowa kategoria jest dla Ceneo.pl też naturalnym krokiem w realizacji oczekiwań naszych użytkowników, których z każdym miesiącem jest coraz więcej – wyjaśnia Marcin Łachajczyk, dyrektor generalny Ceneo.pl.

Obie firmy już zapowiedziały, że pracują nad kolejnymi rozwiązaniami skierowanymi do banków i  internautów.

ŹRÓDŁOFinAi