Dostęp do platformy Netflix z Alior IKE i Alior IKZE

Klienci, którzy zdecydują się na założenie Indywidualnego Konta Emerytalnego (IKE) lub Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) w oparciu o fundusze Alior TFI w oddziale Alior Banku, mogą zdobyć voucher o wartości 60 zł do wykorzystania na platformie Netflix. Wystarczy, że na jeden z produktów pozwalających gromadzić oszczędności na czas emerytury wpłacą min. 1000 zł i zarejestrują się na stronie konkursowej. Promocja trwa do 31 grudnia br. i obejmie sto pierwszych osób, które skorzystają z oferty.

Konta IKE (Indywidualne Konta Emerytalne) i IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego) to propozycje dostępne w ramach III filaru, pozwalające na gromadzenie dodatkowego zabezpieczenia finansowego na czas emerytury. Jedną z ich głównych zalet są przysługujące ulgi podatkowe. Oprócz tego, środki zebrane na kontach podlegają dziedziczeniu i nie są obciążone podatkiem od spadków i darowizn. Zarówno posiadacze IKE, jak i IKZE mają możliwość wcześniejszej wypłaty zgromadzonego kapitału. Oszczędności zebrane w ramach IKZE można również wykorzystać jako wkład własny do kredytu.

Ulga podatkowa dla posiadaczy IKE polega na zwolnieniu z podatku od zysków, jeśli zgromadzone środki zostaną wypłacone przez właściciela po osiągnięciu przez niego wieku emerytalnego. Z kolei pieniądze wpłacane na IKZE można odliczyć w rocznym rozliczeniu podatkowym. Środki zgromadzone w ramach tych kont pozwalają na zbudowanie finansowego zaplecza, które na emeryturze może okazać się przydatnym zabezpieczeniem

– mówi Dorota Białołęcka, menedżer Zespołu Funduszy Inwestycyjnych w Alior Banku.

Promocja skierowana jest do osób, które założą jeden z produktów w oddziale Alior Banku w terminie od 16 września do 31 grudnia br. By z niej skorzystać, należy wpłacić na Alior IKE lub IKZE min. 1000 zł, a następnie zarejestrować się na stronie konkursowej Alior TFI. W ten sposób 100 pierwszych osób może otrzymać voucher o wartości 60 zł do wykorzystania na platformie Netflix.Regulamin promocji oraz dokładną ofertę Alior IKE i IKZE można znaleźć na stronie internetowej Alior TFI oraz Biura Maklerskiego Alior Banku.
ŹRÓDŁOAlior Bank