EKOkonto bez Kosztów Banku Ochrony Środowiska numerem 1 według porównywarki finansowej TotalMoney.pl

EKOkonto bez Kosztów zostało numerem jeden w rankingu „Kont dla Kowalskiego” według portalu TotalMoney.pl. Autorzy zestawienia nie tylko docenili brak opłaty za jego prowadzenie, wysokość oprocentowania na koncie oszczędnościowym, ale także atrakcyjne bonusy za jego otwarcie, jak np. bon w wysokości 600 na zakup sprzętu sportowego. Więcej informacji na temat rankingu na www.totalmoney.pl

Eksperci TotalMoney skupili się na dwóch podstawowych kryteriach: rocznych kosztach korzystania z konta oraz zysków z regularnego oszczędzania po 12 miesiącach. Dodatkowo założyli, że przykładowy klient przelewa na konto wynagrodzenie w wysokości 2 300 zł miesięcznie i wykonuje przy użyciu karty co najmniej 3 transakcje w miesiącu, na kwotę min. 300 zł. Ponadto zleca 5 zewnętrznych przelewów internetowych miesięcznie i wpłaca jednorazowo oszczędności z innego banku w kwocie 5 000 zł. Oprócz wynagrodzenia, Klient raz w miesiącu zasila swoje konto dodatkowo o 300 zł w gotówce i 4 razy wypłaca pieniądze z bankomatu – dwa razy z urządzeń należących do sieci banku, w którym ma konto, raz z bankomatu sieci Euronet i raz z bankomatu należącego do innej sieci. Kwota każdej wypłaty to 100 zł.

Eksperci TotalMoney docenili przede wszystkim niskie koszty prowadzenia konta, wysokość rocznych zysków, a także darmowe prowadzenie EKOkonta bez Kosztów i brak opłat za wypłatę z bankomatów. Zwrócili również uwagę na możliwość uniknięcia opłaty za kartę Debetową – wystarczy wydać za jej pomocą 300 zł miesięcznie w sklepach, restauracjach, czy płacąc za różne usługi w internecie. Dodatkową zaletą rachunku jest oferowane jego posiadaczom atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego „Więcej za mniej” – 4 % w skali roku, przy zasileniu rachunku kwotą 1000 zł miesięcznie. Oprocentowanie w wysokości 4 procent obowiązuje dla środków do 10 000 zł.

EKOkonto bez Kosztów oferowane jest w kilku wariantach promocyjnych. W jednym z nich nowi klienci Banku mogą otrzymać bon w wysokości 600 złotych na sprzęt sportowy do zrealizowania w sieci sklepów Decathlon.

Więcej informacji na temat EKOkonta bez Kosztów można znaleźć na www.bosbank.pl

 źródło: BOŚ