eService po raz kolejny wyróżniony w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2017”

eService, lider wśród agentów rozliczeniowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, po raz kolejny został wyróżniony w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes – „Diamenty Forbesa 2017”  – w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln PLN.

Wyróżnienie jest docenieniem dynamicznego rozwoju eService na przestrzeni ostatnich lat i jest przyznawane na podstawie corocznego zestawienia przygotowywanego przez firmę Bisnode w porozumieniu z redakcją miesięcznika Forbes. W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość rynkową.

Dla eService jest to już kolejny otrzymany prestiżowy tytuł, który świadczy o konsekwentnym dążeniu do celu oraz pozycji, którą udało się osiągnąć na rynku płatności elektronicznych.

 – Otrzymanie kolejny rok z rzędu wyróżnienia „Diamenty Forbesa”  jest dla nas potwierdzeniem, że warto konsekwentnie realizować strategię rozwoju firmy. Naszym celem jest popularyzacja płatności bezgotówkowych w Polsce, a każda otrzymana nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że nam się to udaje i inni doceniają naszą pracę. Wyróżnienie jest dla nas z pewnością dodatkową motywacją do uzyskania jeszcze lepszych wyników w przyszłości.   – komentuje Marek Paradowski, prezes eService.

eService posiada ponad siedemnastoletnie doświadczenie w zakresie rozliczania płatności bezgotówkowych i zdecydowanie wyróżnia się nowoczesnym oraz kreatywnym podejściem do oczekiwań swoich Klientów. Swój rozwój Spółka zawdzięcza przede wszystkim bogatym zasobom technologicznym oraz zespołowi doświadczonych pracowników. Klienci Spółki mogą wybierać spośród wielu dedykowanych rozwiązań, które jednocześnie są bezpieczne i spełniają ich indywidualne wymagania.

ŹRÓDŁOeService