Firmove.pl – nowy serwis internetowy od ING

Celem platformy jest wsparcie osób, które dopiero myślą o założeniu firmy oraz tych, które już prowadzą własny biznes. Chcemy, aby z ekspercką pomocą ING, mogły stworzyć i rozwijać zdrowy biznes.

Serwis jest bezpłatny i otwarty dla każdej osoby, która szuka rzetelnych wskazówek biznesowych i praktycznych narzędzi. Portal został przygotowany z myślą o przyszłych i obecnych przedsiębiorcach oraz już funkcjonujących firmach, jako wsparcie na każdym etapie biznesowej drogi.

Obecnie Firmove.pl składa się z dwóch modułów: Przewodników oraz Aktualności. Treści dotyczą m.in.: weryfikacji pomysłu na biznes, finansowania, księgowości czy ekologicznych rozwiązań dla firm.

 Celem ING jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu ich osobistych i biznesowych celów. Firmove.pl to kolejny krok w realizacji strategii ING, która zakłada wspieranie przedsiębiorczości oraz podnoszenie świadomości w obszarze ESG. Chcemy ułatwić zbudowanie zdrowego i konkurencyjnego biznesu, opartego na mocnych fundamentach – podkreśla Ewa Łuniewska, Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

Firmove.pl to serwis dla osób przedsiębiorczych, które poszukują eksperckich treści z różnych dziedzin. Serwis krok po kroku prowadzi przez poszczególne zagadnienia istotne na każdym etapie życia firmy. Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że klienci potrzebują takiego szerokiego wsparcia – powiedział Jakub Wojteczek, Prezes Zarządu ING Usługi dla Biznesu.

Na Firmove.pl użytkownicy mogą zapoznać się z wyzwaniami i możliwościami, z jakimi wiąże się obszar ESG. Bank chce zachęcać firmy do zrównoważonej działalności, dlatego w serwisie można znaleźć m.in. dobre praktyki, które umożliwią stworzenie biznesów perspektywicznych (np. umowa z dużym kontrahentem, spełnianie rosnących proekologicznych oczekiwań klientów) i odpornych na to, co może przynieść przyszłość (regulacje, które mogą bezpośrednio dotknąć również mniejsze firmy).

Zachęcamy do korzystania z informacji zawartych na www.firmove.pl.

ŹRÓDŁOING Bank Śląski