Getin Bank podnosi oprocentowanie promocyjnej oferty depozytowej

Getin Bank podwyższa ofertę promocyjną na Lokacie na Nowe Środki. Promocyjne oprocentowanie wynosi teraz do 3,3%. Z kolei na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym bank zaproponował 3% dla kwoty nawet 400 tys. zł.  Oferta obowiązuje do 31 marca 2022 r. 

Getin Bank uatrakcyjnił ofertę depozytową na Lokacie na Nowe Środki do 3% na 3, 6, 12 miesięcy oraz 3,3% w przypadku 15 miesięcy. Minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł, a jej limit to 180 tys. zł. W tej edycji promocji można założyć maksymalnie 5 lokat z oprocentowaniem promocyjnym na każdy okres lokowania. Data badania środków przypada na 23.02.2022 r.

Bank zwiększył również promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Klienci mogą zyskać 3% dla kwoty do 400 tys. zł nowych środków. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące. To najkorzystniejsza propozycja dla klientów,  którzy chcą mieć elastyczny dostęp do swoich środków i móc je wpłacać oraz wypłacać bez utraty odsetek. Data badania nowych środków przypada na 16.02.2022 r.

Szczegóły oferty:

https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-na-nowe-srodki.html

https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konto-oszczednosciowe.html

ŹRÓDŁOGetin Noble Bank