Już 29-30 listopada międzynarodowa konferencja organizowana przez SME Banking Club!  

W tym roku organizatorzy zaskoczą uczestników dwudniową konferencją, w której to pierwszy dzień poświęcony będzie tematycznym warsztatom prowadzonym przez doświadczonych praktyków!

Patronat medialny: mojebankowanie.pl

WARSZATY

Format dwudniowej konferencji z praktycznymi warsztatami nie jest nowy dla SME Banking Club, gdyż jeszcze w 2019 roku, w Warszawie, organizatorzy zaproponowali takie nowatorskie podejście, które wówczas cieszyło się dużym zainteresowaniem. W tym roku czeka nas powrót takiej formy networkingu, wymiany doświadczeń i poszerzenia sieci kontaktów.

Warsztaty, podobnie jak cała konferencja, prowadzone będą w języku angielskim.

Dla uczestników przygotowano następujące tematy:

  • Digital Factoring, który poprowadzi Federico Avellan Borgmeyer (Chief Partner Officer and Member of the Management Board at efcom, Niemcy)
  • The Roadmap for Digital Transformation of SME Finance, w którym to swoim doświadczeniem podzieli się Christian Ruehmer (CEO and Co-Founder at Qlana, USA)

 How to implement e-invoicing for SME customers prowadzony przez Katalin Kauzli (Business Development Director and Co-founder at PartnerHub, Węgry)

Warsztaty rozpoczynają się o godz. 15:00 i trwać będą do godz. 18:30.

Po zakończeniu warsztatów organizatorzy zapraszają do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha na wspólny networking i japońską kuchnię!

CEREMONIA ROZDANIA NAGRÓD 2023

Tradycją jest, że SME Banking Club zamyka swoje wydarzenie ceremonią rozdania nagród.

W tym roku kategorie, których zwycięzców poznamy 30 listopada,  to:

·       The Best Online Banking in the CEE region.

·       The Best Mobile Banking in the CEE region.

·       The Best Digital Lending in the CEE region.

·       The Best Digital Factoring in the CEE region.

·       The Best Digital Supply Chain Finance in the CEE region.

Po rozdaniu nagród pozostanie już tylko wznieść toast za zwycięzców i uraczyć się kolacją networkingową przy przekąskach I muzyce z widokiem na Kraków!

ZAPRASZAMY DO KRAKOWA!

Konferencja odbędzie się w prestiżowym i znanym z wielu wydarzeń kulturalnych i biznesowych ICE Kraków Congress Center, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Zamek Królewski na Wawelu!

Sprawdź agendę i zarejestruj się już dziś: https://smebankingconference.com/

ŹRÓDŁOSME Banking