KINO DLA MOBILNYCH W BANKU BPH

Bank BPH zachęca do założenia konta osobistego i korzystania z bankowości mobilnej. Osoby, które do 11 września otworzą Lubię to! Konto i wykonają co najmniej trzy przelewy przez aplikację mobilną, otrzymają bilety do sieci kin Cinema City.

– Lubię to! Konto to propozycja dla osób korzystających z rachunku głównie przez Internet, w tym za pomocą urządzeń mobilnych. Zaletą konta jest brak opłat za jego prowadzenie, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, przelewy realizowane przez Internet czy płatności w systemie NFC. Dlatego Lubię to! Konto polecamy m.in. użytkownikom smartfonów czy tabletów – mówi Maciej Pieczkowski, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BPH.

Osoby, które do tej pory nie miały w Banku BPH rachunku i do 11 września założą Lubię to! Konto, zainstalują aplikację mobilną i wykonają za jej pośrednictwem 3 przelewy – otrzymają dwa bilety do kina sieci Cinema City na dowolny seans. Bilety można wykorzystać do końca lutego przyszłego roku.

Aplikacja mobilna Banku BPH jest bezpłatna i dostępna na dwa najczęściej używane systemy operacyjne urządzeń mobilnych: iOS i Android. Umożliwia szybkie sprawdzenie stanu konta i historii operacji, wykonanie dowolnego przelewu, w tym natychmiastowego, aktywację karty kredytowej i spłatę zadłużenia na karcie, zakładanie lokat, doładowanie telefonów komórkowych.

Przy jej pomocy można także zapytać o konkretny produkt banku, znaleźć najbliższy bankomat lub oddział, sprawdzić aktualne kursy walut. W aplikacji można także przechowywać wirtualne karty rabatowe i lojalnościowe wydawane przez sklepy i punkty usługowe.

Klienci Banku BPH, którzy prowadzą działalność gospodarczą i mają w banku konto firmowe mogą też łatwo przełączyć się z poziomu aplikacji mobilnej do systemu bankowości mobilnej dla firm BusinessNet Lite.

źródło: Bank BPH