Lato pełne swobody w Banku Pekao – NOWOŚĆ z Kontem Przekorzystnym – wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą złotą kartą debetową za 0 zł

Złota karta debetowa, 200 zł na wakacyjne wydatki plus bezpłatna wypłata pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą? To możliwe. Bank Pekao S.A. rozszerzył ofertę kart debetowych. Osoby, które założą konto mogą zamówić złotą kartę na atrakcyjnych warunkach. Pekao wystartował właśnie z nową kampanią telewizyjną promującą ten produkt.

Czym wyróżnia się oferta złotej karty debetowej dla nowych klientów Pekao, którzy na 2.06.2023 r. nie posiadali konta w banku? Po pierwsze teraz jest w zasięgu ręki dla wielu klientów. Pekao znacznie obniżył wysokość wpływów niezbędnych do korzystania z zalet złotej karty. Aby zostać posiadaczem złotej karty debetowej wystarczy mieć miesięczny wpływ w wysokości 1 tys. zł (wcześniej było to 10 tys. zł).

Po drugie, bank nie pobiera opłaty za wypłatę gotówki złotą kartą debetową ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Jest to przełomowa oferta dostępna w drugim największym banku w Polsce – który posiada jedną z najszerszych sieci bankomatów własnych, ale zdecydował się zapewnić klientom darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie.

Po trzecie, klienci mogą korzystać z karty bezpłatnie. Aby nie ponosić kosztu za obsługę karty, wystarczy spełnić łącznie kilka prostych warunków w poprzednim miesiącu: zapewnić wpływy na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł; wykonać min. 5 płatności złotą kartą debetową oraz wyrazić zgody marketingowe dla banku. Jeżeli jednak nie uda się zrealizować tych aktywności,  miesięczna opłata za kartę wyniesie zaledwie 9 zł.

Złotą kartę Bank promuje nowym spotem w TV

Pekao wystartował z ogólnopolską kampanią reklamową pod hasłem „Podróżuj swobodnie”, która promuje złotą kartę do Konta Przekorzystnego

Przed nami wakacje, czyli czas, w którym szczególnie ważny jest beztroski i niezakłócony odpoczynek. Swoboda podróżowania i odkrywanie świata cieszą zwłaszcza wtedy, gdy nic nas nie ogranicza.

Umożliwia to złota karta do Konta Przekorzystnego, dzięki której można płacić z gwarancją niskich kursów na całym świecie i wypłacać pieniądze bez prowizji banku ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. O tych właśnie korzyściach dających swobodę w podróżowaniu opowiada najnowsza reklama Pekao. Prezentuje ona dynamiczną i pełną radości relację z wakacji, podczas których kamera towarzyszy dwójce młodych podróżników

Kampania reklamowa Banku Pekao jest emitowana w telewizji, internecie, mediach społecznościowych, w kinach. Widoczna jest także w kanałach elektronicznych banku oraz witrynach oddziałów Pekao w całej Polsce.

Za strategię i koncept kreatywny odpowiada agencja Leo Burnett a za działania digital agencja Sales&More S.A. Social media realizuje Digital Kingdom. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Sigma Bis S.A. Filmy wyreżyserował Maciej Kowalczuk, a zrealizował je dom produkcyjny Tank.

Kampania potrwa do 20 sierpnia br.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.