Mobilny R-Broker dostępny dla inwestorów

Inwestorzy korzystający z usług Domu Maklerskiego Raiffeisen Bank Polska otrzymali właśnie do dyspozycji darmową aplikację Mobilny R-Broker, która pozwala im na dokonywanie transakcji na warszawskiej giełdzie w dowolnym miejscu i czasie.

Aplikacja, dostępna na razie na telefony z systemem Android, którą można pobrać ze sklepu Google Play, umożliwia swobodny dostęp do inwestycji i kompleksowe zarządzanie portfelem. Inwestor w każdym momencie ma wgląd w aktualną sytuację rynkową poprzez przejrzyste i jasne statystyki giełdowe oraz wykresy indeksów i poszczególnych spółek, w tym na poziomie analizy technicznej. Mobilny R-Broker pozwala na szybkie składanie i modyfikowanie zleceń maklerskich oraz weryfikację stanu rachunku inwestycyjnego.

„Naszym inwestorom udostępniamy narzędzie, które pomoże im wygodnie i szybko korzystać ze swojego rachunku za pomocą smartfona. Aplikacja jest wyposażona w najważniejsze funkcje, które pozwalają na codziennie zarządzanie inwestycjami, ale może przydać się zwłaszcza w sytuacjach nagłych zmian rynkowych, gdy potrzebne są szybkie decyzje i działania. Zbudowaliśmy ją, korzystając z sugestii inwestorów i najlepszych praktyk rynkowych. W ciągu kilku tygodni planujemy dodanie wersji na urządzenia z systemem iOS” – powiedziała Agata Gawin, dyrektor Domu Maklerskiego Raiffeisen Bank Polska.

Inwestorzy w ramach tego narzędzia mają również dostęp do komunikatów przekazywanych przez spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz informacji Polskiej Agencji Prasowej dotyczących gospodarki.

Aplikacja powstała we współpracy z firmą Comarch, która w ostatnich latach wykonała również cały system obsługi informatycznej dla Domu Maklerskiego Raiffeisen Bank Polska.

Na koniec czerwca br. DM Raiffeisen Bank Polska prowadził prawie 18 tys. rachunków inwestycyjnych, co oznacza wzrost o 4% wobec stanu z końca 2017 r.

ŹRÓDŁORaiffeisen Polbank