Nest Bank wdrożył przelewy natychmiastowe Express Elixir

Express Elixir jest pierwszym w Polsce, a drugim na świecie profesjonalnym systemem umożliwiającym bezpośrednią realizację przelewów natychmiastowych. Przelewy natychmiastowe Express Elixir są rozliczane w trybie online. Dzięki temu pieniądze z rachunku nadawcy mogą znaleźć się na rachunku odbiorcy w czasie liczonym w sekundach. System Express Elixir umożliwia rozliczanie przelewów natychmiastowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Operatorem przelewów dokonywanych w ramach systemu Express Elixir jest KIR.

Z przelewów natychmiastowych mogą teraz korzystać wszyscy klienci Nest Banku – Przelewy natychmiastowe Express Elixir to kolejna z wielu nowości, które wprowadziliśmy, aby nasza bankowość była jeszcze bardziej atrakcyjna. Jednocześnie jest to ważny krok do wyczekiwanej przez naszych klientów funkcji – przelew na telefon BLIK. Tak jak zapowiadaliśmy pojawi się ona u nas jeszcze w tym roku – mówi Janusz Mieloszyk, pierwszy wiceprezes Zarządu Nest Banku. – W zeszłym roku wprowadziliśmy dla naszych klientów wiele mobilnych nowości – Visa Mobile, Swatch Pay, Nest POS, bramkę płatniczą czy możliwość założenia konta na selfie. W tym roku również nie zwalniamy tempa, oprócz wspomnianych już usług, pojawi się u nas też karta wirtualna oraz klika niespodzianek, które będziemy mogli już wkrótce ogłosić – dodaje Janusz Mieloszyk.

Za przelew Express Elixir w Nest Banku pobierana jest prowizja zgodnie z obowiązującą Taryfą opłat i prowizji dostępną na stronie www.nestbank.pl. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania przelewów natychmiastowych Express Elixir można znaleźć na stronie  expresselixir.pl

ŹRÓDŁOKIR