OFERTA KREDYTOWA BANKU BGŻ BNP PARIBAS DLA PRODUCENTÓW MLEKA

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalną ofertę dla klientów prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie. Klienci mogą skorzystać z dwóch kredytów: obrotowego i rewolwingowego.

W ostatnim roku kwotowym 2014/15 krajowy limit produkcji mleka przeznaczony dla dostawców hurtowych mleka została przekroczony o ok. 6 proc., tj. o ok. 580 mln kg. Oznacza to konieczność zapłaty do budżetu UE opłaty w wysokości ok. 660 mln zł. Agencja Rynku Rolnego (ARR) wstępnie szacuje, że producenci mleka będą musieli zapłacić rekordowo wysoką opłatę za przekroczenie kwoty mlecznej, tj. ok. 91 gr za 1 kilogram przekroczenia.

Bank BGŻ BNP Paribas proponuje tej grupie klientów korzystne warunki kredytowe. Obecni, jak i nowi klienci, mogą ubiegać się o kredyt obrotowy w rachunku kredytowym oraz kredyt rewolwingowy. Kredyty udzielane są w kwocie powyżej 50 tys. zł. Bank nie pobiera prowizji za rozpatrzenie wniosku kredytowego, prowizji przygotowawczej oraz opłat za gotowość od niewykorzystanej kwoty. Marża dla kredytów wynosi  1,99 pp. lub 2,5 pp. (w zależności od segmentu klienta).

Oferta dostępna jest do 31 grudnia 2015 r. w ponad 500 oddziałach i Centrach Biznesowych MSP Banku.

źródło: Banku BGŻ BNP Paribas