Oferta Wonga dostępna na platformie Lendo

Od 27 listopada klienci Lendo Polska mogą skorzystać z pożyczek oferowanych przez Wonga Polska, jednego z liderów branży finansów online. Współpracą z Lendo jest dla Wongi naturalnym kierunkiem zwiększania dostępności swoich produktów. Internetowy pośrednik zyskuje natomiast dobrego i rozpoznawalnego partnera z bardzo konkurencyjnym cenowo produktem.

Platforma pożyczkowa Lendo działa w Polsce od marca 2019 roku. Na polski rynek weszła po sukcesie, który odniosła w Skandynawii. W Szwecji Lendo może pochwalić się wysoką rozpoznawalnością marki, obecnie z powodzeniem rozwija się także w Polsce.

– Nawiązanie współpracy z Lendo to dla nas możliwość dotarcia do nowych klientów, którzy szukają finansowania online. Wierzymy, że dzięki konkurencyjnym warunkom oraz bardzo sprawnym procesom wspieranym technologią, klienci Lendo będą często wybierać naszą ofertę – mówi Tomasz Fedyna, prezes Wonga. – Naszym naturalnym środowiskiem jest internet, gdzie oferujemy prosty i szybki proces uzyskania pożyczki, której spłata rozłożona jest nawet na 60 miesięcy – dodaje.

Platforma Lendo Polska udostępnia klientom bezpłatny i w pełni zautomatyzowany serwis internetowy. Za pośrednictwem serwisu lendopolska.pl można szybko złożyć wnioski i otrzymać oferty od wielu instytucji finansowych. Procedura odbywa się w wygodny sposób – całkowicie online. Po kilku minutach klient otrzymuje spersonalizowane i dopasowane do swoich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej oferty pożyczek i kredytów.

– Bardzo cieszymy się, że do grona firm, których ofertę można znaleźć na lendopolska.pl dołączyła Wonga Polska, jeden z wiodących pożyczkodawców na rodzimym rynku. Zgodnie z naszą strategią chcemy dawać klientom możliwość jak największego wyboru. Dlatego w najbliższych miesiącach będziemy dynamicznie rozszerzać naszą ofertę o kolejnych partnerów – mówi Tomasz Kowalski, Country Manager Lendo Polska.

Wonga oferuje głównie pożyczki ratalne do 20 000 zł z atrakcyjnymi systemami spłat. Klienci mają do wyboru bezkosztową przerwę w spłacaniu, jedną ratę gratis lub odroczenie o 7 dni dowolnej, wybranej raty. Strategią firmy jest stałe poszerzanie ofert pożyczek ratalnych i długookresowych na wyższe.

ŹRÓDŁOWonga