Oszczędzaj z Lokatą na Nowe Środki VeloBanku, by nie oszczędzać na wakacjach

Rodzinny urlop, samotny wypad w nieznane czy długo planowane wakacje – bez względu na to, jaki rodzaj odpoczynku planujemy, warto przygotować się na to z wyprzedzeniem, by móc odkrywać nowe miejsca, poznawać smaki i korzystać z atrakcji bez ograniczeń. Oszczędności zgromadzone odpowiednio wcześniej mogą zapewnić spokój, a nowa Lokata na Nowe Środki VeloBanku, to oprocentowanie 5,5 proc. w skali roku na 6 miesięcy. Wystarczy założyć lokatę do 22 kwietnia br.

Myślisz już o zbliżających się wakacjach i widzisz łąkę, piaszczystą plażę lub siebie na białym jachcie u wybrzeży Włoch? A może niezliczoną ilość górskich ścieżek do odkrycia, gdzieś w Polsce, a może na południu Hiszpanii? Z pomocą w realizacji letnich planów przychodzi VeloBank ze swoim sztandarowym depozytem – Lokatą na Nowe Środki.

Popularny produkt oszczędnościowy pozwala wpłacić na jedną lokatę nawet do 180 000 zł i zyskać oprocentowania w skali roku od 4,8 proc. do nawet 5,5 proc. (przy lokacie na okres 6 miesięcy). W zależności od tego jaki jest twój styl bankowania, z lokaty możesz skorzystać zakładając ją w placówce, na infolinii, w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej albo poprzez stronę internetową VeloBanku.

– Oszczędzanie to nie sprint, tylko bieg długodystansowy. Staramy się przekonać klientów, że nawet drobne wysiłki są na wagę złota. A zbliżające się wielkimi krokami wakacje to doskonała okazja, żeby się o tym przekonać. Latem zazwyczaj mamy więcej wydatków, więc warto zacząć odkładać na ten cel już dziś i kiedy tylko na zewnątrz zrobi się cieplej, cieszyć się tym, że mamy środki, które można przeznaczyć na mniejsze lub większe podróże. Nasza Lokata na Nowe Środki jest do tego idealna, bo ma korzystne oprocentowanie i można ją łatwo założyć – zaznacza Adam Frankowski, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów Bankowych w VeloBanku.

Lokata na Nowe Środki:

  • Kwota minimalna przez infolinię, w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej albo na stronie internetowej VeloBanku – 1 000 zł
  • Kwota minimalna w placówkach VeloBanku – 5 000 zł
  • Kwota maksymalna – 180 000 zł
  • Oprocentowanie w skali roku na 3 miesiące – 5,3%
  • Oprocentowanie w skali roku na 6 miesiące – 5,5%
  • Oprocentowanie w skali roku na 12 miesięcy – 4,8%
  • Wyłącznie dla klientów, którzy udzielą zgód marketingowych
  • Na lokacie można ulokować wyłącznie nowe środki tj. nadwyżkę powyżej salda środków złotowych w banku (na koniec 07.04.2024 r.)
  • Możesz założyć maksymalnie 3 lokaty z oprocentowaniem promocyjnym na każdy okres lokaty
  • Promocja trwa do 22.04.2024 r.

Więcej o Lokacie na Nowe Środki dowiesz się ze strony: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-na-nowe-srodki.html.

Promocja „Lokata na Nowe Środki” (edycja 5/2024) trwa od 9.04.2024 r. do 22.04.2024 r. Można założyć z Nowych Środków lokaty (po 3 na każdy okres) do 180 000 zł każda z oprocentowaniem promocyjnym w skali roku: 5,3% na 3 miesiące, 5,5% na 6 miesięcy i 4,8% na 12 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe, kapitalizacja na koniec okresu lokaty.

Minimalna kwota lokaty z oprocentowaniem promocyjnym 5 000 zł (w naszych placówkach), 1 000 zł (w bankowości internetowej, mobilnej, przez infolinię lub naszą stronę internetową). Nowe Środki to nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych przez klienta w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu środków pieniężnych na koniec 7.04.2024 r. Aby skorzystać z promocji, należy wyrazić zgody marketingowe.

Termin wpłaty na lokatę wynosi 7 dni od daty złożenia wniosku. Zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej zamieściliśmy w Regulaminie promocji. Jeżeli klient ma lokatę odnawialną, po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie lokaty będzie zgodne z Tabelą Oprocentowania Lokat Terminowych.

Regulamin promocji, opłaty i prowizje dostępne na velobank.pl oraz placówkach.

ŹRÓDŁOVeloBank