OSZCZĘDZAJĄCY KREDYT GOTÓWKOWY W BANKU BGŻ BNP PARIBAS

Najnowsza oferta Banku BGŻ BNP Paribas daje możliwość uzyskania premii w wysokości aż 20 proc. spłaconych odsetek. Oszczędzający Kredyt Gotówkowy z ubezpieczeniem może być udzielony nawet w wysokości 150 tys. zł, a okres kredytowania wynosi nawet 84 miesiące. Bank gwarantuje niezmienność raty osobom, które utrzymają ubezpieczenie w całym okresie kredytowania.

–  Misją Banku BGŻ BNP Paribas jest dostarczanie klientom produktów finansowych, które pomogą im wykorzystać możliwości, jakie niosą ze sobą zmiany, tak aby na co dzień żyło im się łatwiej i lepiej. W praktyce oznacza to, że tworzymy produkty, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Potwierdzeniem naszego podejścia jest właśnie ten kredyt, który daje okazje do zaoszczędzenia pieniędzy – powiedział Nicolas Kern, dyrektor Dep. Rozwoju Biznesu Personal Finance w Banku BGŻ BNP Paribas.

Warunkiem uzyskania premii jest skorzystanie z propozycji Banku do 30 listopada 2015 r. i terminowa spłata rat. Premia wypłacona będzie po każdych 12 miesiącach spłaty kredytu, a w przypadku, gdy okres kredytowania nie jest wielokrotnością 12, to premia zostanie wypłacona na koniec spłaty kredytu za pozostałą liczbę miesięcy.

Maksymalna kwota premii to 760 zł w roku kalendarzowym.

Oferta jest dostępna w sieci ponad 500 oddziałów Banku BGŻ BNP Paribas.

źródło: BANK BGŻ BNP PARIBAS