PKO Bank Polski zaprasza na Orlen Beach Volley Tour PKO w Stalowej Woli

Od 16 do 18 czerwca Stalowa Wola po raz pierwszy w swojej historii będzie gościć rozgrywki plażowej piłki siatkowej, czyli Orlen Beach Volley Tour PKO Stalowa Wola 2023. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Sportu, a PKO Bank Polski jest Sponsorem Tytularnym rozgrywek.

Serdecznie zapraszam kibiców z Podkarpacia i nie tylko na turniej siatkówki plażowej w Stalowej Woli. Po raz pierwszy będziemy gościć tę dyscyplinę sportu w naszym mieście. Do rywalizacji staną czołowi polscy zawodnicy, więc zapowiadają się niezwykłe sportowe emocje – mówi Ewa Kozak, Dyrektor Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Stalowej Woli.

Na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli powstaną cztery boiska siatkówki plażowej, na których rywalizować będą najlepsi zawodnicy tej dyscypliny sportu.
W piątek odbędą się eliminacje do turnieju głównego, do którego awansuje osiem najlepszych drużyn kobiecych i osiem najlepszych drużyn męskich. W sobotę siatkarze będą rywalizować w turnieju głównym, a w niedzielę poznamy zwycięzców.
Dla kibiców zaplanowano nie tylko emocje sportowe, ale również liczne konkursy, zajęcia i warsztaty siatkarskie.
Orlen Beach Volley Tour w tym sezonie odbędzie się w pięciu polskich miastach: Sulejów, Olsztyn, Przysucha, Kołobrzeg i Stalowa Wola.
Sponsorem Tytularnym turnieju w Stalowej Woli jest PKO Bank Polski. Wspieranie sportu – profesjonalnego i amatorskiego, jest ważnym elementem społecznej aktywności PKO Banku Polskiego. Promujemy wśród Polaków zdrowy i aktywny tryb życia, a także szlachetną rywalizację, połączoną z ideą dobroczynności.
Od 2013 r. PKO Bank Polski prowadzi autorski program biegowy „PKO Biegajmy razem”. Bank wspiera największe imprezy biegowych w całej Polski, a także jest organizatorem PKO Biegu Charytatywnego, odbywającego się jednocześnie w kilkunastu miastach w kraju.
ŹRÓDŁOPKO Bank Polski