Program ING Profesjonalista Najlepszym produktem dla MSP 2015

Program ING Profesjonalista został wyróżniony jako Najlepszy Produkt dla MSP 2015 w kategorii „Leasing”, w ramach plebiscytu „Turbiny Polskiej Gospodarki” organizowanego przez Gazetę Finansową.

12 czerwca br. ukazał się specjalny dodatek do tygodnika Gazeta Finansowa „Turbiny Polskiej Gospodarki”, poświęcony sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw oraz najciekawszym ofertom dedykowanym dla MSP. Redakcja Gazety Finansowej wyróżniła w nim firmy, które oferują najlepsze produkty dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw i cechują się dużym profesjonalizmem i rzetelnością, posiadającą bogatą ofertę szytą na miarę potrzeb małego i średniego biznesu.

W kategorii „Leasing” wyróżniony został Program ING Profesjonalista, który dedykowany jest przedstawicielom zawodów zaufania publicznego, prowadzącym działalność gospodarczą. Umożliwia sfinansowanie wskazanych przez klientów środków trwałych za pomocą leasingu operacyjnego lub finansowego. Ta forma pozwala na sprawne, elastyczne i bezpieczne finansowanie nowych lub wymianę obecnie posiadanych środków trwałych od sprzętu medycznego, wyposażenia, sprzętu IT, aż po samochody.

Z oferty ING Profesjonalista mogą skorzystać: adwokaci, radcy prawni, notariusze, komornicy, lekarze, stomatolodzy, lekarze weterynarii, architekci, geodeci, inspektorzy budowlani, księgowi prowadzący biuro rachunkowe, doradcy podatkowi oraz biegli rewidenci – czyli specjaliści, posiadający tytuł do wykonywania zawodu.

Oferta dla Profesjonalistów to atrakcyjne warunki:

  • wygoda i oszczędność czasu – decyzja kredytowa w 24h,
  • niewymagane dokumenty finansowe firmy,
  • atrakcyjna oferta cenowa,
  • minimalny udział własny,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń (możliwość spłaty w ratach).

 źródło: ING Lease (Polska) Sp. z o.o.