Program poleceń w Banku Pekao S.A. – zyskują klienci indywidualni i biznesowi

W Banku Pekao S.A. działa program, w którym klienci indywidualni mogą zgarnąć łącznie aż 1500 zł za polecenia kont – w tym Konta Przekorzystnego Biznes przedsiębiorcom. Klient firmowy, który otworzy konto z polecenia oraz spełni warunki programu, a także przystąpi do trwającej promocji może zyskać w ciągu pół roku nawet  2100 zł.

W naszym kraju z roku na rok wzrasta liczba nowozakładanych biznesów –  według danych GUS w 2022 r. rozpoczęło działalność aż 366 803 firm, co stanowi wzrost o około 5 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Bank Pekao wychodzi naprzeciw młodym przedsiębiorcom z nowoczesną ofertą oraz profesjonalną obsługą, a także zachęca do wzięcia udziału w programie poleceń.

Znajomy otworzył firmę i zastanawia się nad założeniem rachunku? A może chce zmienić bank, który obsługuje jego działalność? Dobrze się składa! Do 30 czerwca br. w Banku Pekao trwa promocja, dzięki której zarówno klient indywidualny, jak i przedsiębiorca mogą zdobyć dodatkowe środki. Wystarczy skutecznie polecić właścicielowi firmy Konto Przekorzystne Biznes (w Programie Poleceń biorą udział także Konto Przekorzystne oraz Konto Świat Premium) i spełnić warunki programu, a zarówno na konto klienta detalicznego i przedsiębiorcy wpłynie kwota 100 zł. Polecający może otrzymać nawet 15 nagród (100 zł za każde polecenie), co daje maksymalnie aż 1500 zł.

Każdy klient biznesowy, który spełni warunki programu i założy konto firmowe, oprócz nagrody za zostanie poleconym, może dodatkowo otrzymać w ciągu pół roku nawet 2000 zł premii w promocji „2 000 zł premii dla firm i konto firmowe przez rok za 0 zł”. Przedsiębiorca ma możliwość zebrania maksymalnej premii po spełnieniu prostych warunków: do 600 zł może otrzymać za transakcje kartą debetową Mastercard, kolejne nawet  600 zł za umowę o terminal płatniczy i przyjęcie płatności na tym terminalu, a 800 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt z gwarancją bądź leasing lub faktoring.

W ramach promocji bank oferuje także bezpłatne prowadzenie konta firmowego przez rok oraz darmową dzierżawę pierwszego terminala płatniczego aż na dwa lata. Udział w akcji może wziąć podmiot krajowy, będący osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, spółką cywilną lub spółką osobową, prowadzący księgowość uproszczoną. Z oferty mogą skorzystać także obecni klienci indywidualni Pekao, którzy prowadzili dotychczas rachunek firmowy w innym banku lub nie mają jeszcze własnej firmy – można ją założyć wraz z rachunkiem firmowym całkowicie online, poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną PeoPay. Promocja obowiązuje do  30 czerwca 2023 roku, a jej szczegóły znajdują się na stronie: https://www.pekao.com.pl/firma.

– Bank Pekao staje się nie tylko bankiem dla przedsiębiorców, ale także instytucją, której priorytetem jest ułatwianie prowadzenia działalności gospodarczej swoim klientom. Zdajemy sobie sprawę, że klienci biznesowi chcą w pełni skupić się na prowadzeniu swojej firmy i w związku z tym oczekują, że zapewnimy im kompleksową ofertę w przystępnej cenie. Oferta dotycząca konta firmowego oraz produkty i usługi, do których dostęp mają klienci firmowi Banku Pekao, sprawiają że prowadzenie i rozwój biznesu stają się łatwiejsze i tańsze – mówi  Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

Oprócz tradycyjnych produktów i usług, takich jak kredyt, pożyczka, karta debetowa, kredytowa, wielowalutowa, leasing czy faktoring, klienci firmowi Pekao mają także możliwość korzystania z platformy księgowej, pakietów medycznych dla przedsiębiorcy, jego bliskich i pracowników, a także pomocy informatycznej.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.