PROMOCJA LOKAT W PLUS BANK S.A.

Depozyty są jednym z najbardziej popularnych sposobów bezpiecznego oszczędzania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, z dniem 31 października b.r. PlusBank wprowadza promocję lokat terminowych. W pierwszej kolejności promocją objęta jest lokata Nowa Kasa = Większy Zysk, dedykowana obecnym oraz nowym Klientom posiadającym lub otwierającym rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i deponującym w PlusBanku nowe środki.

Promocja polega na możliwości założenia lokaty na okres 6 miesięcy (dotychczas obowiązywała wyłącznie 3 miesięczna) o wysokim oprocentowaniu wynoszącym 2,10 % w skali roku. PlusBank umożliwia założenie Klientowi dowolną liczbę lokat w przedziale kwotowym od 5 do 200 tysięcy złotych. Wydanie dyspozycji można zrealizować zarówno w Oddziałach Banku, Oddziałach Partnerskich mieszczących się w wybranych Punktach Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie kraju, a także poprzez zdalne kanały: plusbank24, aplikację mobilną oraz Call Center.

Promocja depozytów, polega również na podwyższeniu oprocentowania lokat standardowych zakładanych na okres 6 i 12 miesięcy. W przypadku zakładanych w serwisie plusbank24 i poprzez aplikację mobilną obejmuje środki zgromadzone w wysokości od 1 tysiąca złotych i może wynosić nawet 2% w skali roku. Kwoty w wysokości od 10 tysięcy złotych deponowane w sposób tradycyjny za pośrednictwem Oddziałów Banku i Oddziałów Partnerskich cechuje w tych okresach podwyższone oprocentowanie.

Jak powiedziała Magdalena Witkowska-Olech, Dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej PlusBanku – „Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym Klientom większy zysk, a także rozszerzyć ofertę o nowy okres deponowania środków na popularnej lokacie jaką jest Nowa Kasa = Większy Zysk. Jesteśmy przekonani, że zachęcimy naszą ofertą posiadaczy nadwyżki wolnych środków, w tym poszukujących bezpiecznego, nieobarczonego ryzykiem sposobu oszczędzania. Zapewnia
to szczególnie nasza paleta depozytów o stałym oprocentowaniu objęta akcją promocyjną,
do skorzystania z której gorąco namawiam”.

Promocja trwa do 31 stycznia 2019 r.

ŹRÓDŁOPlus Bank