Revolut udostępnia karty chromatyczne

  • Revolut udostępnił nowy typ kart płatniczych zmieniających barwę
  • Unikatowa kolekcjonerska karta pokryta jest folią dichroiczną
  • W ramach promocji do 1 lipca można otrzymać ją za darmo

Revolut, finansowa aplikacja, z której korzysta 18 milionów klientów na świecie, uzupełnił ofertę kart o nowe karty chromatyczne. Zaprojektowana z myślą o grupie ceniących design klientek i klientów, karta chromatyczna otrzymała niespotykany, subtelny charakter. Tym samym, dołączyła do kolekcji kart Revolut, w której można już znaleźć karty w kolorach lawendy, srebra, złota, różaną, tęczy i zachodu słońca.

Limitowana seria kolekcjonerskich kart chromatycznych, które mienią się kolorami jak w kalejdoskopie, to coś czego jeszcze nie było. Jedyne w swoim rodzaju karty Revolut, pokryte są specjalną folią dichroiczną nadającą powierzchni unikalne właściwości wizualne i estetyczne. Tylko do 1 lipca, nowi i obecni klienci planu Standard, Plus i Premium, jeśli zdecydują się na upgrade do wyższego planu, otrzymają kartę chromatyczną za darmo.

Klienci, którzy korzystają już z płatnych planów Revolut (Plus, Premium, Metal) mogą zamówić chromatyczną kartę za opłatą 61,99 zł (12,99 EUR). Firma przypomina jednak, że liczba kart w ramach krótkiej kolekcjonerskiej serii jest ograniczona i może się ona wyczerpać, zależnie od zainteresowania, nawet przed 1 lipca. Tak stało się niedawno z serią kart Gold pokrytych 24 karatowym złotem i serią kart Pride w kolorach tęczy (te ostatnie mają wrócić).

Kluczowe cechy kart chromatycznych:

  • dostępne w Europie, w regionie EEA i w Wielkiej Brytanii
  • wyprodukowana przy użyciu plastiku PVC z recyklingu
  • mogą być dodane do portfeli Apple i Google
  • w cenie 61,99 zł (lub 12,99 EUR)

Cieszymy się z premiery kolekcjonerskiej serii kart chromatycznych. Mamy nadzieję, że klienci pokochają ich unikatowy, odblaskowy design, tak bardzo jak my sami” – powiedział Dan Casey, Card Payment Operations Manager w Revolut.

Jak zarejestrować się, zrobić upgrade i zamówić darmową kartę Revolut Chromatic?
– należy pobrać aplikację Revolut
– następnie zarejestrować się podając aktualny numer telefonu
– w kolejnym kroku należy wybrać kraj zamieszkania, np. Polskę
– następnie potrzebne jest wpisanie danych osobowych oraz adresu
– na koniec potwierdzenie tożsamości z pomocą dowodu lub paszportu
– gdy posiadamy już konto należy zrobić upgrade do wyższego płatnego planu
– w kolejnym kroku trzeba przejść do zakładki Karty i kliknąć Zamów kartę
– następnie w sekcji Karty debetowe, przechodzimy w prawo i klikamy kartę chromatyczną
– po jej wybraniu należy ustawić numer PIN i zamówić kartę przed 1 lipca b.r.
– w trakcie oczekiwania na kartę fizyczną można płacić jej wirtualnym odpowiednikiem
– wirtualną kartę można dodać do portfela Apple lub Google i płacić telefonem

Darmowa karta chromatyczna dostępna jest dla nowych i obecnych klientów Standard, Plus i Premium w ramach promocji, która trwa do 1 lipca (lub do wyczerpania zapasów). Klienci płatnych planów Revolut mogą kupić ją w sekcji Karty za opłatą 61,99 zł (12,99 EUR). Więcej informacji o kartach chromatycznych i promocji znaleźć można w najnowszym poście na blogu.

Revolut oferuje klientom szeroki wybór produktów, usług i możliwości dopasowania ich do własnego stylu życia – od zróżnicowanych metod płatności, po starannie zaprojektowane karty. W 2021 r. firma udostępniła klientom funkcję personalizacji kart Premium i Metal. Pozwala ona zaprojektować w aplikacji, a następnie wygrawerować lub nadrukować na powierzchni karty litery, odręczne napisy, własne rysunki, gotowe kształty i emotikony. Firma udostępniła też niedawno kartę pokrytą 24 karatowym złotem. Od personalizacji, po pokryte metalem szlachetnym karty, Revolut włącza klientów w proces kreatywny i pozwala im dopasować usługi do ich stylu życia.

ŹRÓDŁORevolut