To ostatnie cztery dni, aby spędzić noc w ING Banku Śląskim i wygrać wejściówki na FEST Festival

Do 31 lipca można wziąć udział w konkursie nocoBanko organizowanym przez ING i wygrać nocleg w siedzibie banku w Katowicach oraz podwójne wejściówki na FEST Festival. Jak zdobyć nagrody? Wystarczy wejść na profil ING na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie, jaki sen może przyśnić się podczas nocy w banku.

Spośród zgłoszeń do konkursu nocoBanko ING wyłoni 12 najbardziej kreatywnych odpowiedzi a ich autorzy otrzymają darmowe miejsca noclegowe oraz czterodniowe karnety na FEST Festival dla siebie i osoby towarzyszącej.

Zawsze marzyłeś, aby spędzić noc w nietypowym miejscu? Jeszcze przez cztery dni, do 31. lipca możesz wziąć udział w konkursie nocoBanko i zawalczyć o noc w… ING w Katowicach. A to wszystko w towarzystwie najlepszej muzyki, która rozbrzmiewać będzie podczas tegorocznego FEST Festival.

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie o sen, który może przyśnić się podczas nocy spędzonej w przestrzeniach ING podczas FEST Festival pod postem konkursowym na Facebooku ING.

Dołącz do nocoBanko

W ramach akcji nocoBanko festiwalowiczom zostanie zapewniony nocleg w pokojach wieloosobowych wraz z zapleczem sanitarnym. Każdy uczestnik dostanie też swoją szafkę oraz niespodziankowy starter, w którym znajdzie się torba, ręczniki oraz podstawowy zestaw do higieny. Zwycięzcy będą mieli też zapewnione śniadania.

Dla wszystkich festiwalowiczów ING przygotował także Niezbędnik Festiwalowicza w aplikacji Moje ING, w którym znajdą oni między innymi: możliwość zakupu biletu na komunikację miejską za pośrednictwem telefonu, kody rabatowe do ogarnięcia festiwalowej stylówki, wirtualną kartę czy funkcję przelewów na telefon, która pomoże rozliczyć się ze znajomymi.

Konkurs nocoBanko organizowany jest w dniach 21 – 31 lipca. Więcej informacji na temat konkursu, zasad zakwaterowania oraz pełen regulamin akcji znajdują się na stronie internetowej ING pod adresem: www.ing.pl/fest.

ŹRÓDŁOING Bank Śląski