Wyjedź na udane wakacje z kartą kredytową MasterCard® Banku Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska przygotował specjalną ofertę dla osób planujących wakacyjne wyjazdy. „Karta na udane wakacje”, przygotowana przez BOŚ Bank
i MasterCard® to gwarancja dostępu do środków pieniężnych na całym świecie bez konieczności wymiany waluty. Co więcej, pierwsza wypłata gotówki z bankomatu jest darmowa, a oprocentowanie przez pierwsze 4 cykle rozliczeniowe wynosi 6,99%  w skali roku.

Karta na udane wakacje to również bezpieczne, bezgotówkowe zakupy w sklepach na całym świecie, a w razie potrzeby możliwość  pobrania gotówki z bankomatu w kraju lub za granicą – Bank zwraca prowizję za pierwszą taką wypłatę, dokonaną w okresie 4 pierwszych cykli rozliczeniowych od podpisania Umowy. Ponadto, klienci aktywnie korzystający karty nie ponoszą opłat za jej wydanie i używanie.

Karta na udane wakacje to wygoda w podróży. Przez 56 dni można korzystać z limitu kredytowego bez żadnych odsetek. Po tym okresie BOŚ Bank oferuje jedno z najniższych oprocentowań na rynku – tylko 6,99 % przez 4 pierwsze cykle rozliczeniowe.

Blisko 2000 sklepów w całej Polsce oferuje użytkownikom Karty na wakacje nawet 55% rabatu
w ramach programu Buy&Smile. Właściciel karty może również korzystać na ponad 600 lotniskach z saloników VIP z dostępem do Internetu, bezpłatnymi napojami i poczęstunkiem.

Promocja Karta na udane wakacje jest dostępna dla wszystkich, którzy do tej pory nie posiadali karty kredytowej wydanej przez BOŚ Bank i złożą wniosek o jej wydanie w okresie objętym promocją. Klienci innych banków, którzy chcieliby skorzystać z promocji i przenieść swoje zobowiązania wobec innego banku do BOŚ Banku mogą liczyć na pomoc doradców.

Promocja trwa od 18 maja do 18 września 2015 roku.

Więcej na www.bosbank.pl.

źródło: BOŚ Bank