WYMIKSUJ SIĘ Z WIELU KREDYTÓW Z BANKIEM BPH

W Banku BPH ruszyła wakacyjna promocja kredytów konsolidacyjnych dla klientów indywidualnych. Każdy klient, który przeniesie swoje dotychczasowe kredyty może liczyć na niskie oprocentowanie.

Klient, który skonsoliduje w Banku BPH kredyt, lub kredyty, z innych banków lub SKOK-ów w wysokości co najmniej 5 tys. zł, będzie mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania wynoszącego 3,9 proc. w całym okresie kredytowania (rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 9,23%)[1]. Przenosić i łączyć można kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe, a także zadłużenie na karcie kredytowej i limit w koncie osobistym. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 10 lat.

– Kredyt zaciągnięty jakiś czas temu, w warunkach wyższych stóp procentowych, może wiązać się z mniej korzystnymi warunkami spłaty niż kredyt oferowany dzisiaj. Dlatego warto pomyśleć o skonsolidowaniu comiesięcznych zobowiązań, tak aby zamiast kilku wysokich rat płacić jedną  niższą. W związku z tym, że wakacje to zwykle czas zwiększonych wydatków, to zaoszczędzone środki na pewno się przydadzą, a gwarancja niskiego oprocentowania w połączeniu z długim okresem kredytowania umożliwią wygodną spłatę rat – mówi Maciej Marchewicz, dyrektor Biura Kredytów Konsumenckich w Banku BPH.

W ramach promocji można skonsolidować kredyty i pożyczki wyłącznie spoza Banku BPH. Kredyt na promocyjnych warunkach można uzyskać do końca września tego roku. Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem bankowej infolinii.

Regulamin promocji „Wymiksuj się z wielu kredytów” oraz Taryfa opłat i prowizji są dostępne w serwisie internetowym www.bph.pl oraz w placówkach Banku BPH.

1 rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 39 515,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 286,03 zł, oprocen­towanie stałe 3,9%, całkowity koszt kredytu: 15 770,98 zł (w tym: prowizja 7 634,31 zł, odsetki 8 136,67 zł), 96 miesięcznych rat równych w wysokości 575,90 zł przy czym ostatnia rata wynosi 575,53 zł. Kalkulacja została dokonana 1.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.

źródło: Bank BPH