Grupa Polsat Plus uruchamia nowy sklep internetowy ze smartfonami: www.liberty.eu

Liberty.eu to nowy sklep internetowy, w którym dostępne są smartfony, a już niebawem także akcesoria i inne produkty z branży nowych technologii. Liberty należy do Grupy Polsat Plus i jest m.in. dystrybutorem marki Plus. Sklep internetowy liberty.eu zyskał nowe logo i identyfikację wizualną, spójną z Grupą Polsat Plus.

W nowym sklepie internetowym Liberty – www.liberty.eu – oferowany jest szeroki wybór smartfonów w atrakcyjnych cenach. W najbliższym czasie oferta sklepu zostanie uzupełniona dodatkowo o tablety, smartwatche, akcesoria i inne urządzenia elektroniczne. Sprzedaż wspiera zespół profesjonalnych i doświadczonych doradców.

Liberty jest częścią Grupy Polsat Plus – wiodącej grupy medialno-telekomunikacyjnej. Liberty posiada 28 lat doświadczenia w sprzedaży produktów i usług Plusa oraz Polsat Box. Jako wyłączny partner zarządza siecią 824 salonów sprzedaży obydwu marek. W strukturze Liberty Poland znajdują się również dwa Call Center odpowiedzialne za zdalną sprzedaż.

Równolegle Liberty przechodzi proces zmian wizualnych, zgodnych z wizerunkiem całej Grupy. To kolejny etap realizowanego przez Grupę Polsat Plus projektu harmonizacji i rebrandingu marek. Wyrazisty oraz spójny zarówno na poziomie strategicznym, jak i wizualnym, system nowej identyfikacji ułatwia szybkie zrozumienie oferty. Nowe logo oraz klarowna identyfikacja graficzna marki mają pomóc w pozycjonowaniu Liberty jako znaczącego gracza na rynku sprzedaży detalicznej smartfonów i produktów elektronicznych.

ŹRÓDŁOPolkomtel