Microsoft Surface produktem roku

Microsoft Surface 3 otrzymał nagrodę Produkt Roku 2016 w kategorii „Tablety” w plebiscycie Tech Trendy 2016 organizowanym przez magazyny Chip oraz Focus. Wyróżniony został także drugi produkt Microsoft – Surface Pro 4.

WP_20160407_15_56_42_Rich_LI

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są na podstawie wyników głosowania czytelników obu redakcji. – 98 procent użytkowników, którzy zetknęli się z urządzeniami Surface polecają ją rodzinie i znajomym. Tech Trendy to jedna z najbardziej prestiżowych imprez technologicznych w Polsce, a nagrody przyznawane przez czytelników i użytkowników naszego sprzętu są wyjątkowo cenne. Cieszy nas tak dobre przyjęcie nowych produktów Microsoft Surface na polskim rynku. – mówi Dominik Sołtysik z polskiego oddziału firmy Microsoft.

Produkty z linii Surface to urządzenia, które mogą z powodzeniem zastąpić laptopa. Jednocześnie skala ich zastosowań jest dużo większa niż w przypadku klasycznego komputera m.in. dzięki kompaktowej obudowie, odłączanej klawiaturze, podstawce Kickstand czy Surface Pen. Nowatorska konstrukcja oraz wiele funkcji niedostępnych do tej pory w żadnym komputerze sprawia, że Surface to idealne rozwiązanie dla biznesu oraz twórców – grafików, designerów, architektów czy muzyków.

źródło: Microsoft