Podwajamy Internet w SmartfoNOWEJ Heyah na abonament

Wszyscy, którzy już nie wyobrażają sobie życia bez Internetu, mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Teraz każdy z pakietów Smart w Heyah na abonament został wyposażony w dokładnie dwa razy więcej Internetu do swobodnego wykorzystania, a wszystko to bez wieloletniego uwiązania do umową.

Nowe pakiety Smart w Heyah to przede wszystkim duże paczki Internetu do wykorzystania w najlepszej sieci, we wszystkich technologiach, w tym także w 4G LTE,  co pozwala na pełną swobodę korzystania z Internetu w smartfonie.

 Dwa razy więcej dla wszystkich

Niezależnie od tego, który pakiet wybierzecie w SmartfoNOWEJ Heyah (Smart S/M/L/XL) w opcji na abonament użytkownicy otrzymują teraz podwojone paczki Internetu – od 2 GB aż do 10 GB miesięcznie do zużycia w sieci – w tym do oglądania filmów, słuchania muzyki czy korzystania z komunikatorów internetowych. Do tego SMS-y i MMS-y całkowicie za darmo i bez żadnego limitu (w Smart M/L/XL). Facebookowi maniacy z taryfami Smart L i Smart XL nie muszą się już obawiać odcięcia od swojego newsfeeda i rozmów ze znajomymi, ponieważ dla ich taryf korzystanie z aplikacji Facebook i Facebook Messenger nie zlicza się do miesięcznego zużycia paczki danych.

Nowa oferta Heyah na abonament w szczegółach prezentuje się następująco:

temp_name

Heyah na abonament to także kwintesencja wolności i niezależności – w każdej chwili można zrezygnować z umowy, która automatycznie przedłuża się na kolejne 30 dni. Korzystasz tak długo, jak chcesz!

Nowa, wypełniona Internetem po brzegi oferta Heyah wchodzi 6 lipca i będzie dostępna zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników.

Informacje na temat pakietów Smart w Heyah na abonament można znaleźć na stronie www.heyah.pl.

źródło: T-Mobile