Wakacyjna promocja Samsung Galaxy Tab A

Galaxy Tab A 9,7 to tablet z ekranem o nowych proporcjach zoptymalizowanych pod kątem wrażeń z oglądania obrazu oraz z zaawansowaną technologią aparatu fotograficznego. Ten najnowszy tablet firmy Samsung do 19 lipca oferowany będzie w specjalnej, obniżonej cenie.

Wakacyjna super oferta to niższe ceny Galaxy Tab A w rozmiarze 9,7 cala. Wersja WiFi kosztuje w tej chwili 999 zł brutto, a wersja LTE tylko 1 190 zł brutto. Oferta obowiązywać będzie do 19 lipca 2015 roku, lub do wyczerpania zapasów.

Optymalne parametry obrazu

Uwzględniając wzorce korzystania z tabletu przez użytkowników, w Galaxy Tab A zastosowano nowe proporcje ekranu 4:3, które zapewniają możliwie najlepsze wrażenia z oglądania obrazu. Taki ekran jest zgodny z formatem stron internetowych, e‑booków i e‑czasopism, które mają na nim lepsze proporcje i prezentują się bardziej naturalnie. Na Galaxy Tab A z nowym ekranem preinstalowano szereg propozycji unikalnych treści dostępnych przez Galaxy Gifts.

Tylko w Polsce z tabletem Samsung Galaxy Tab A nabywcy otrzymują do końca 2015 roku w prezencie bezpłatny dostęp do elektronicznych edycji magazynów:

  • CHIP – zarówno w formie papierowego miesięcznika, jak i serwisu internetowego jest czymś znacznie więcej niż tylko magazynem komputerowym. CHIP wyznacza trendy, tworzy opiniotwórcze środowisko, stanowi dla swoich czytelników wartość samą w sobie. Czytany przede wszystkim ze względu na zawartość merytoryczną, CHIP bazuje na doskonałym dziennikarstwie i niezależnych tekstach.
  • ELLE to nie tylko miesięcznik, to światowa marka. To elegancki, nowoczesny, przyjazny, przydatny i praktyczny magazyn, który interpretuje trendy w modzie, urodzie, kulturze i społeczeństwie. Zawsze w awangardzie, zawsze krok do przodu. ELLE wprowadza do świata luksusu, szanując jednocześnie możliwości swoich czytelników. Rozumie, że prawdziwe życie kobiety nie toczy się na wybiegu. ELLE to najwyższa jakość, rzetelność, wysoki poziom i poczucie humoru.
  • FOCUS to najlepszy magazyn popularnonaukowy w Polsce. Od prawie dwudziestu lat, poprzez niezwykłe fotografie i przystępne artykuły, magazyn odkrywa przed czytelnikami cuda naszego świata. Wśród autorów miesięcznika Focus znajdują się najlepsi dziennikarze naukowi i eksperci z różnych dziedzin wiedzy: od archeologii, przez nanotechnologię po zmiany klimatyczne na Ziemi i fizykę cząsteczek.
  • Glamour – luksusowy miesięcznik dla młodych kobiet. Jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie mody i urody oraz interaktywnym przewodnikiem po nowoczesnym stylu życia. Prezentuje i kreuje trendy. W równych proporcjach przygotowuje dla czytelniczek inspiracje i propozycje zakupowe. Glamour śledzi i opisuje najgorętsze trendy społeczne, publikuje rozmowy z osobami o ciekawych poglądach, przedstawia subiektywny wybór propozycji kulturalnych.
  • National Geographic to legenda wśród magazynów, z historią sięgającą 126 lat. Za tytułem stoi największe towarzystwo naukowe na świecie. To dzięki National Geographic Society odkryto m.in. legendarne miasto Inków Machu Picchu, wrak Titanica, szkielet superkrokodyla w piaskach Nigru. National Geographic to pismo dla ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach, poszukujących rzetelnych i aktualnych informacji, ceniących wybitną fotografię i dbających o ochronę środowiska.

Udoskonalony tryb dla dzieci
Tryb Dzieci to aplikacja, którą można pobrać z Galaxy Essentials w Galaxy Apps. Za jej pomocą rodzice mogą kontrolować sposób korzystania z Galaxy Tab A przez dzieci, regulując dozwolony czas zabawy z urządzeniem oraz dostęp do poszczególnych aplikacji i funkcji. Opiekunowie mogą także monitorować korzystanie z urządzenia dzięki raportom aktywności generowanym przez urządzenie. Jednocześnie dzieci mają do dyspozycji zaprojektowany specjalnie dla nich ekran główny oraz mogą korzystać ze specjalnych funkcji, takich jak Kids Music, Kids Drawing, Sticker Chart oraz sekcji „Przyjaciele” i „Zabawa”. Funkcja Multi-Kids Profile umożliwia utworzenie osobnych profili nawet dla sześciorga dzieci.

Aplikacje Microsoft
Użytkownicy mają dostęp do pełnego zestawu aplikacji i usług Microsoft wstępnie zainstalowanych na Galaxy Tab A. Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft OneNote i Microsoft OneDrive umożliwiają otwieranie, edycję i przechowywanie dokumentów i zdjęć, a Skype pozwala utrzymywać kontakt z osobami, na których użytkownikowi najbardziej zależy.

Udoskonalony aparat fotograficzny
Za pomocą tylnego aparatu 5 MPix i przedniego aparatu 2 MPix użytkownicy Galaxy Tab A mogą łatwo rejestrować ulotne chwile w zadziwiającej jakości. Autofokus zapewnia idealnie wyraźny obraz, a funkcja One Shot Mode ułatwia przełączanie się między trybami One Click Mode i One Click Recording. Funkcja Continuous Shot umożliwia natomiast zarejestrowanie do 20 ujęć w trybie ciągłym po jednokrotnym dotknięciu ekranu.

źródło: Samsung Electronics