Aegon z nową kompleksową ochroną dla dzieci

Wiele poważnych kontuzji i drobnych wypadków zdarza się dzieciom zarówno w szkole jak i w domu, pod opieką rodziców czy dziadków. Większość rodziców martwi się także o zdrowie swoich pociech. Odpowiedzią na te obawy jest nowe ubezpieczenie Aegon Smyk, które nie tylko zapewnia pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku, ale również uzupełnia ją o ochronę na wypadek poważnej choroby. Takie połączenie tworzy kompleksowy parasol ochronny dla dziecka.

Jako rodzice doskonale wiemy, jak ważna jest ochrona naszych dzieci przed zagrożeniami, które na nie czyhają. Jesteśmy świadomi, że nie są to jedynie fizyczne wypadki i poważne choroby. Współczesny świat niesie ich z sobą o wiele więcej, w tym także zupełnie nowe ale bardzo niebezpieczne zjawiska, jak np. przemoc w internecie. Dlatego pracując nad nowym ubezpieczeniem dla dzieci Aegon Smyk, przygotowaliśmy je tak, jak sami chcielibyśmy zabezpieczyć nasze dzieci – mówi Jan Zimowicz, członek zarządu Aegon TUnŻ.

W ramach ubezpieczenia Aegon Smyk klienci mogą wybrać wariant wypadkowy chroniący przed skutkami nieszczęśliwego wypadku, wariant chorobowy na wypadek poważnego zachorowania lub wariant rozszerzony, łączący wszystkie elementy dwóch poprzednich i zapewniający najpełniejszą ochronę. Dodatkowo, każdy z wariantów zawiera pakiet usług assistance obejmujący m.in. konsultacje lekarskie, transport medyczny, rehabilitację (wraz z wypożyczeniem sprzętu) oraz wiele innych świadczeń, w tym np. prywatne korepetycje po powrocie ze szpitala czy wsparcie prawne i psychologiczne dla dzieci, które staną się ofiarą cyberprzemocy.

Umowa ubezpieczenia zawierana jest na 5 lat i może być zawarta na rzecz dziecka w wieku od 1 do 17 lat. Oznacza to, że ochroną mogą być objęte dzieci nawet po osiągnięciu przez nie pełnoletności.  Składki zaczynają się od 60 zł miesięcznie.

Zakres ubezpieczenia sprawia, że Aegon Smyk to doskonałe uzupełnienie dla tzw. szkolnych polis wypadkowych lub ich alternatywa, gdy rodzicie chcą zapewnić dziecku dużo szerszą ochronę. Wykupując pakiet, rodzice otrzymują bowiem nie tylko ochronę dziecka w razie wypadku, bez względu na to kiedy i gdzie on się wydarzy, urazu, choroby, ale także szeroki wachlarz usług pomocy w nieprzewidzianych sytuacjach.

W razie wypadku opiekunowie ubezpieczonego dziecka otrzymają wsparcie finansowe bez względu na czas i miejsce zdarzenia. Polisa objęte są bowiem nie tylko za wypadki w szkole, ale także podczas zajęć pozalekcyjnych, zajęć w klubach sportowych w trakcie wyjazdów i wycieczek szkolnych a także wyjazdów wakacyjnych, także za granicę.

Procedury związane z zakupem polisy są ograniczone do minimum. Co ważne, ubezpieczenie można kupić bez wychodzenia z domu, z pomocą agenta lub konsultanta infolinii Aegon, co szczególnie w obecnych czasach znacznie ułatwia objęcie dziecka ochroną.

Wraz z poprawiającą się pogodą oraz stopniowym ograniczeń związanych z wychodzeniem z domu, dzieci z pewnością zaczną teraz spędzać więcej czasu na aktywnościach na świeżym powietrzu, co zwiększy ryzyko urazu czy kontuzji. Warto więc pomyśleć o dobrym zabezpieczeniu dla swoich dzieci, by w takich sytuacjach móc otrzymać wsparcie i pomoc finansową.

Więcej informacji o ubezpieczeniu Aegon Smyk można znaleźć na stronie aegon.pl.

ŹRÓDŁOAegon,