Fundusze TFI Allianz Polska ze zwrotem części opłaty za zarządzanie dostępne w WealthSeed

Już od dzisiaj w aplikacji WealthSeed – służącej do zarządzania finansami osobistymi oraz do inwestowania – dostępne są wybrane fundusze TFI Allianz Polska działającego w ramach globalnej grupy finansowej Allianz.

Klienci WealthSeed zyskują możliwość zdalnego zakupu 14 wybranych funduszy, m.in. Allianz Nowoczesnych Technologii, Allianz Obligacji Dynamiczny czy Allianz Polskich Akcji.

W ramach oferty dostępne są fundusze obligacyjne, akcyjne i mieszane. Dzięki dużemu zróżnicowaniu funduszy (powiązanych z różnymi sektorami czy krajami) rozwiązanie może być interesujące zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i dla osób, które mają oszczędności i szukają sposobu na ich alokację. Szeroki wybór rozwiązań pozwala też odpowiednio dywersyfikować portfel inwestycyjny.

Atrakcyjność oferty polega na możliwości zakupu i sprzedaży funduszy bez opłaty za nabycie oraz otrzymania zwrotu połowy kosztów za zarządzanie funduszami TFI Allianz Polska. Klienci otrzymają dodatkową regularną płatność gotówkową na swoje konto w WealthSeed. W skali roku to aż 50% opłaty za zarządzanie pobieranej przez dany fundusz. Dla przykładu, inwestując 10 000 zł w fundusz Allianz Zrównoważony, można otrzymać 95 zł brutto w skali roku, wypłacane proporcjonalnie po upływie każdego miesiąca.”

„Allianz jest światową marką cieszącą się dużym zaufaniem i ważnym graczem wśród polskich TFI, dlatego cieszę się, że już od dzisiaj wybrane fundusze TFI Allianz dostępne są w ofercie WealthSeed. Wierzę również, że wypracowanie formuły współpracy, dzięki której Klienci WealthSeed otrzymają od Allianz zwrot połowy opłaty za zarządzanie pozwoli naszym klientom na bardziej efektywne pomnażanie oszczędności i walkę z inflacją. To także wyjątkowa oferta ma Polskim rynku funduszy inwestycyjnych, gdzie koszty inwestowania w TFI należą do najwyższych w UE”” – mówi Filip Lachowski, CEO WealthSeed.

„Współpraca z WealthSeed to nowy i atrakcyjny kanał dystrybucji dla Allianz TFI i możliwość dotarcia do grupy klientów, którzy cenią sobie usługi finansowe dostępne na wyciągnięcie ręki. Liczymy na to, że nasza współpraca będzie się rozwijać. Program umożliwia inwestowanie już od 100 zł i proste przystąpienie online. Formuła częściowego zwrotu na pewno może być dodatkową zachętą. Uważamy, że należy podkreślać konieczność regularnego inwestowania, bo to ciągle niedoceniany sposób na budowanie zabezpieczenia finansowego na przyszłość.” – mówi Anna Bąkała, Członek Zarządu TFI Allianz Polska.

Aby skorzystać z oferty należy otworzyć darmowe konto w WealthSeed. Proces założenia konta składa się z wypełnienia wniosku na stronie wealthseed.eu lub w aplikacji i zajmuje nie więcej niż 10 minut. Nowi i aktualni Klienci WealthSeed, bez żadnych dodatkowych opłat i umów, mogą złożyć zlecenie nabycia na wybrane jednostki uczestnictwa funduszu zarządzanego przez TFI Allianz Polska w aplikacji mobilnej lub poprzez stronę internetową w zaledwie kilku kliknięciach.

ŹRÓDŁOGrupa Allianz